nexys-5-huge750x300

Nexus 5 dostępny w Google Play!

Tak, to nie są żarty. Internet aż kipi od przecieków dotyczących nowego Nexusa. Nieoficjalnie mówi się, że premiera urządzenia będzie miała miejsce 28 października, lecz wczoraj stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Nowy „Google Phone” wylądował w sklepie giganta z Mountain View.

nexys-5-huge750x300

Oczywiście LG Nexus 5 zawitał do Google Play tylko na chwilę, jednak to wystarczyło, aby zapoznać się z cenami poszczególnych wersji. Tym sposobem dowiedzieliśmy się, że wersja z  16 GB pamięci będzie kosztować 349 dolarów, czyli dokładnie tyle samo co wcześniejsza wersja Nexusa.

Jako, że Polski Sklep Google nie posiada w ofercie żadnych urządzeń z linii Nexus, osoby zainteresowane zakupem smartfona będą musiałby skorzystać z lokalnych sieci sprzedaży. Niestety, cena będzie odpowiednio wyższa, choć nie powinna odstraszać, gdyż słuchawki wydane pod patronatem Google nigdy nie należały do najdroższych.

Jeśli jednak, zależy wam na zaoszczędzeniu kilku złotych, zawsze możecie poprosić znajomych z zagranicy o zakup i wysłanie sprzętu do Polski. Naturalnie trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami jak cło, lecz cena dalej będzie atrakcyjna. Minusem takiego rozwiązania jest brak gwarancji na terenie naszego kraju.  Serwis LG nie honoruje kart gwarancyjnych z poza Polski.

Na tę chwilę nie mamy jeszcze oficjalnych danych na temat konfiguracje sprzętowej urządzenia, gdyż na te najprawdopodobniej przyjdzie nam zaczekać do 28 października.

 

Dodaj komentarz

136 More posts in mobile category
Recommended for you
Słuchawki z serii Jabra Elite 75t z funkcją ładowania bezprzewodowego już w sprzedaży!

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, dzięki funkcji ładowania bezprzewodowego, można teraz ładować w dowolnym miejscu i...