LG G6 750x300

Wizja modułowych smartfonów odchodzi w zapomnienie

Modułowe konstrukcje miały okazać się hitem, lecz wszystko wskazuje na to, że szybko o nich zapomnimy. Ostatecznym, choć nie jedynym dowodem jest raport dotyczący nadchodzącego flagowca LG G6.

LG G6 750x300

Obecny na rynku model G5 jest jakby nie patrzeć urządzeniem modułowym. Nie w pełnym tego słowa znaczeniu, ale jednak. Jestem przekonany, że nie wzbudza on takich emocji jak Project Ara, który niestety został przez obecnego właściciela – Google, uśmiercony. To smutna sytuacja i jak mniemam, przyczyniła się ona do pewnych decyzji koreańskiego producenta.

LG G6 nie będzie konstrukcją modułową

G5-ka okazała się modelem niezwykle udanym, ale prawdę mówiąc, nie zawdzięcza tego dodatkowym modułom. Smartfon sam w sobie stanowił i stanowi w dalszym ciągu solidny kawałek elektroniki użytkowej. Właściwie podobną popularność uzyskałby bez „przyjaciół”. Pytanie, czy wyniki sprzedażowe okazały się dla firmy zadowalające…

LG G6

Teoretycznie tak, ale w świetle raportu będącego tematem wpisu – ciężko utrzymać stanowisko. Okazuje się bowiem, iż następca G5-ki, model G6 nie będzie konstrukcją modułową, a co za tym idzie, będziemy mieli do czynienia z typową nierozbieralną bryłą. Widocznie tego oczekiwali klienci, którzy dyktują warunki.

G6-tka ma zadebiutować już wiosną przyszłego roku i jak wynika z dotychczasowych niepotwierdzonych doniesień – znajdziemy w nim nowe, naprawdę oryginalne rozwiązania. Czy tak się stanie? Przekonamy się niebawem.

Źródło: English.etnews

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...