LG Optimus L1 II Tri obsłuży 3 karty SIM

LG raz, dwa, trzy – koreańskiemu producentowi należy pogratulować poczucia humoru, gdyż nazewnictwo nowej słuchawki jest co najmniej zabawne. Tytułowy model jest przedstawicielem najniższej półki cenowej, lecz jest jedna rzecz, która wyróżnia LG L1…

Lg750x300

Użytkownik dostanie możliwość zamontowania aż trzech kart SIM. Najlepsze jest jednak to, że każda z nich będzie mogła pracować w tym samym czasie, bez potrzeby przełączania sieci. Nie jestem jednak pewny czy osoby, do których kierowany jest opisywany model oczekują właśnie takiej funkcjonalności.

Poza możliwościami jakie daje Trial-SIM urządzenie nie zachwyca, lecz należy pamiętać, że potencjalni użytkownicy z pewnością nie będą należeć do wymagającej grupy.

Wyświetlacz to jedynie 3-calowy TFT, pracujący w rozdzielczości 240 x 320 pikseli, co było standardem „wieki” temu. Producent zamontował w urządzeniu procesor Qualcomm Snapdragon MSM7225A-AB, taktowany zegarem 1 GH oraz 512 MB pamięci operacyjnej RAM. Konfiguracja, choć nie zachwyca z pewnością pozwoli na przyzwoitą pracę podstawowych funkcji Androida 4.1.

LG zapowiada, że urządzenie pojawi się na rynku w najbliższym czasie, a sugerowana cena detaliczna wynosić będzie 127 dolarów. Naturalnie w przypadku Polski cena zostanie odpowiednio podniesiona, przez co za budżetową słuchawkę Koreańczyków zapłacimy nawet 450 zł.

Źródło: GSMArena, PhoneArena, LG

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....