Monaco, Knock-Knock oraz Joe Danger debiutują w serii „Dobra Gra”

Trzy nowe tytuły, w serii wydawniczej Techlandu „Dobra Gra”: Monaco, Knock-Knock oraz Joe Danger Mega Pack pojawią się na rynku 20 lutego.

Jeszcze, w tym miesiącu, a dokładnie 20 lutego na naszym rynku zadebiutują trzy produkcje: Monaco, Knock-Knock oraz Joe Danger Mega Pack. Wszystkie tytuły dostępne będą w serii wydawniczej Techlandu – „Dobra Gra”.

Monaco jest niezależną produkcją studia Pocketwatch Games. Gra zdobyła już wiele laurów m. in. nagrodę główną oraz wygraną w kategorii grafika na Independent Game Festiwal oraz wyróżnienie „Must Play” portalu Destructoid na targach PAX Prime. Głównym zadaniem gracza jest wypełnienie ponad 30 wymagających misji rabunkowych, które wykonać można na wiele sposobów, w zależności od dobranych członków zespołu. Grę da się ukończyć w pojedynkę, jednak bardziej opłaca się współpracować w większej grupie znajomych. Tytuł zdobył uznanie wielu światowych mediów. Popularny serwis Metacritic przyznał produkcji 83 Metapunkty.

Knock-knock to z kolei tytuł reprezentujący gatunek horroru. Rozgrywka, mimo że wydaje się z założenia prosta taką jednak nie jest. Zadaniem gracza jest pokierowanie losami bohatera, w taki sposób, aby ten po pełnej niespodzianek całonocnej tułaczce dotrwał żywy do świtu. Otóż dom, który zamieszkuje nasz protagonista zostaje co noc systematycznie nawiedzany przez liczne hordy potworów i zjaw. Ciekawym motywem jest to, iż do końca nie wiemy co tak naprawdę jest rzeczywistością, a co tylko chorym wymysłem wyobraźni głównego bohatera. Studio Ice-Pack Lodge odpowiedzialne za stworzenie tytułu zostało dofinansowane przez społeczność graczy na platformie Kickstarter.

Ostatnią propozycją, w ofercie Techlandu jest Joe Danger Mega Pack. Pod nasze skrzydła oddany zostaje tytułowy kaskader. Wcielając się w rolę Jamesa Bonda lub Indiany Jonesa bijemy nowe rekordy wykonując szalone akrobacje, przeskakując nad rzędami zaparkowanych autobusów czy basenów wypełnionych krwiożerczymi rekinami. Autorzy udostępnili trzysta poziomów, które pokonać musimy ponad dwudziestką różnego rodzaju pojazdów. Studio Hello Games zaimplementowało do produkcji prosty w obsłudze edytor map, dzięki któremu sami możemy tworzyć szalone tory przeszkód, co zdecydowanie wydłuża przygodę z kontynuacją wysoko cenionej, w konsolowym świecie serii. Produkt ma także dostępny tryb multiplayer dla 4 graczy. W zestawie znajdziemy dwie propozycje:

  • Joe Danger,
  • Joe Danger: The Movie.

– „Seria Dobra Gra z początkiem nowego roku powiększa się o kolejne, bardzo ciekawe tytuły. Kultowe Monaco, klimatyczny horror Knock-knock oraz pełen dobrej zabawy Joe Danger Mega Pack.”- komentuje Anna Jasińska, Brand Manager Wydawnictwa Techland. „Produkty pojawią się na rynku w bardzo dobrej cenie, która jest realizacją strategii naszego Wydawnictwa – wysokiej jakości produkty w możliwie najniższych cenach.” – dodaje Jasińska.

Knock-knock oraz Joe Danger Mega Pack są także dostępne na BoxOffStore:

A także jako pudełka na Wirtualnypunkt.pl:

Więcej o serii ”Dobra Gra” przeczytacie tutaj.

 Źródło: Techland

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...