Mate 8

Lionel Messi promuje limitowaną edycję Huawei Mate 8

Lionel Messi, piłkarz drużyny „FC Barcelona” podobnie jak ma to miejsce w przypadku naszego Roberta Lewandowskiego, piastuje funkcję ambasadora marki „Huawei”. Chiński producent wykorzystując powyższy fakt, wypuścił na rynek specjalną, limitowaną edycję swojego topowego smartfona – „Mate 8”.

Mate 8

„Huawei” postanowił połechtać fanów piłki nożnej i wypuścił na rynek specjalną, limitowaną wersję „Mate 8”. Każdy egzemplarz smartfona należącego do opisywanej edycji oznaczony zostanie odrębnym numerem (od 0000 do 5000). Najważniejszą informacją jednak jest to, iż model spośród produktów innych firm wyróżnia „autograf” Lionela Messiego znajdujący się na plackach urządzenia.

Specyfikacja techniczna limitowanej edycji praktycznie niczym nie różni się od oryginalnych modeli w najlepszej wersji wyposażenia (z 4 GB pamięci RAM oraz 128 GB przestrzeni dyskowej na dane), które znajdziemy na sklepowych półkach.

Mate 8 slide

Za model promowany nazwiskiem piłkarza „Barcelony” trzeba było zapłacić 4399 juanów, co w przybliżeniu daje nam kwotę ok. 2650 zł. Muszę niestety zmartwić wszystkie te osoby, które już sięgały po portfel. Smartfon cieszył się niebywałym powodzeniem i sprzedał się na pniu.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktóww bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

562 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...