You are here
Lista premier na weekend – Netflix wraca z Marvelem po raz ostatni felietony 

Lista premier na weekend – Netflix wraca z Marvelem po raz ostatni

Zrobiło się gorąco, ale nie tylko na zewnątrz. Lista premier, które pojawiły się właśnie na Netflix sprawiają, że aż nie chce nam się wychodzić na zewnątrz i sprawdzać, czy temperatura choć trochę spadła. Do biblioteki giganta dodano właśnie całkiem sporą dawkę nowych filmów oraz seriali. Na co zwrócić uwagę, planując swój weekend?

Lista premier Netflix
Lista premier Netflix

Ten weekend może okazać się wyjątkowy dla wszystkich, którym brakowało nowych seriali ze stajni Marvela. Tym razem pora na trzeci i ostatni sezon Jessica Jones. To także ostatnia „przygoda” Netflix z produkcjami związanymi z komiksowym uniwersum. Wygląda na to, że kolejne tego typu atrakcje pojawią się dopiero wtedy, kiedy Disney wystartuje ze swoją własną platformą streamingową. A to ma nastąpić dopiero w listopadzie tego roku i co więcej, nie wiadomo, czy usługa będzie od razu dostępna w Polsce.

Lista premier na Netflix

Lista premier, które pojawiły się lub pojawią w ciągu tego weekendu, nie jest może przesadnie imponująca, ale z całą pewnością warta przejrzenia. Mamy tutaj nie tylko kolejny sezon Jessica Jones, ale także i autorski film od Netflix. Nie zabraknie także nowych sezonów popularnych seriali i filmów, które wywołują bardzo skrajne emocje. Oto lista tego, na co warto według nas zwrócić uwagę.

Zabójczy rejs

Netflix mocno ostatnio inwestuje w filmy, które może „podpisać” swoim logo. Tak samo jest w przypadku Zabójczego rejsu, który od dziś można oglądać na platformie. O czym opowiada? Tutaj nie ma przesadnie dużo nowości, jeżeli chodzi o zarys fabuły. Pewna para (w tych rolach Jennifer Anniston oraz Adam Sandler) wybiera się na dawno odkładaną podróż poślubną. Widać, że ich związek przeżywa kryzys i są sobą już lekko znudzeni. Podczas lotu poznają jednak tajemniczego mężczyznę, który zaprasza ich na rejs luksusowym statkiem. Podczas rejsu dochodzi do morderstwa, a głównymi podejrzanymi staje się para naszych bohaterów.

Sama opowieść może wydawać się lekko wtórna, ale to ten rodzaj produkcji, gdzie nie trzeba się tym specjalnie przejmować. W końcu chodzi o to, żeby się dobrze bawić. Zabójczy rejs może być właśnie taką pozycją, która nie zmusza do myślenia, ale da nam odetchnąć po ciężkim i gorącym tygodniu. Adam Sandler od dawna kręci filmy, które dobrze wiemy co oferują. Nie ma co spodziewać się nagłej zmiany w tej kwestii, ale sprawdzić produkcję warto.

Pokonani przez życie

To bardzo mocny i przerażający dokument, który pokazuje zjawisko o którym mało kto ma w ogóle pojęcie. Okazuje się bowiem, że niektóre dzieci uchodźców, które próbują się zaaklimatyzować w Szwecji, popadają w dziwny stan śpiączki. Są apatyczne, ledwo się ruszają czy jedzą, a po jakimś czasie przechodzą już zupełnie w stan odrętwienia. Syndrom Rezygnacji to coś, co dotyka coraz większą liczbę osób, a w tym dokumencie, jego twórcy starają się znaleźć odpowiedź na to, co go powoduje. Mocne.

Black Spot – sezon drugi

Wracamy do miasteczka Villefranche, gdzie dochodzi do bardzo dużej ilości morderstw w porównaniu do całej okolicy. W serialu pojawiają się pewne wątki nadprzyrodzone, ale całości bliżej do kryminału, niż science fiction. Drugi sezon rozwija to, co działo się w pierwszym, więc zanim zabierzecie się za oglądanie kolejnych odcinków, może warto przypomnieć sobie te wcześniejsze.

https://youtu.be/j3ZdbwbtCg8

Emotki

Czy film animowany, gdzie głównym bohaterem jest emotka, może być zły? Tak, może. Żarty na żenująco niskim poziomie i fabuła, która w żaden sposób nie wciąga w akcję, to tylko część z zarzutów, które można skierować odnośnie tej produkcji. Oglądacie na własną odpowiedzialność.

Jednostka 42

Serial kryminalny, gdzie swoje siły łączą policjant oraz hackerka. Wspólnie mają stawić czoła niebezpieczeństwom, które czyhają na obywateli w świecie wirtualnym. Dużą rolę odgrywa tutaj warstwa obyczajowa, ale całość dobrze broni się jako kryminał. Więc jak, czyli lista premier na Netflix jest dla was satysfakcjonująca? Znajdziecie coś dla siebie?

TUTAJ przeczytacie informacje o innych filmach, które warto sprawdzić!

Nowe smartfony oraz laptopy, które pozwolą na oglądanie czego sobie życzycie, gdziekolwiek będziecie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Netflix / IMDB / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment