You are here
Reklamy w Huawei – producent odpowiada, jak je usunąć artykuły News 

Reklamy w Huawei – producent odpowiada, jak je usunąć

Pisaliśmy dziś dla was o tym, że na niektórych modelach smartfonów z rodziny Huawei, pojawiła się dziwna rzecz. Chodziło o reklamy serwisu Booking, która pojawiała się na ekranie blokady telefonu. Owszem, reklamy w Huawei zaczęły się pokazywać na wyświetlaczach, ale firma problem już rozwiązała.

Reklamy w Huawei - odpowiedź
Reklamy w Huawei – odpowiedź

Nie jest to dobry czas dla Huawei, ale nikt nie zamierza się nad firmą dalej pastwić. We wspomnianym wcześniej artykule opisaliśmy dokładnie, na czym polegał „problem” ze smartfonami od Huawei. Przeczytacie o tym szerzej O TUTAJ.

Reklamy w Huawei – odpowiedź producenta

Reklamy w Huawei nie były może zbyt inwazyjne, ale z całą pewnością mogły drażnić użytkowników. Firma przesłała do naszej redakcji krótką instrukcję, jak rozwiązać całą sytuację.

Przepraszamy za niedogodności, których mogli doświadczyć nasi użytkownicy. Informujemy, że usunęliśmy już z naszych serwerów obrazy („okładki”) z ekranu blokady, które nie powinny były się wyświetlać. W przypadku obrazów („okładek”), które zdążyły już się załadować do pamięci telefonu, należy postąpić zgodnie z poniższą instrukcją:

1) Jeśli obraz („okładka”) ponownie pojawi się na ekranie blokady telefonu, przesuń palcem od dolnej krawędzi ekranu w górę, aż pokaże się pasek narzędzi;

2) Kliknij ikonę „Kosz” i wybierz „Usuń” w komunikacie, który się pojawi.

Mamy nadzieję, że opisane wyżej kroki, rozwiązały problem u użytkowników, którzy go u siebie zaobserwowali.

Nowe smartfony znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Huawei / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment