Lumia650Official750x300

Lumia 650 już oficjalnie!

Długo wyczekiwany model uzupełnił właśnie portfolio urządzeń Microsoftu. Zastanawia mnie tylko nietypowa data premiery, brak fanfar i szumu medialnego. Czyżby tytułowy sprzęt był firmie obojętny?

Lumia650Official750x300

Od dłuższego czasu mówi się, że 650-tka może być ostatnim urządzeniem z linii Lumia. Może właśnie dlatego nie poświęcono wystarczających środków na jej promocje. Prezentacja produktu na kilka dni przed targami MWC w Barcelonie wydaje się co najmniej dziwna. Brak rozgłosu również zdaje się potwierdzać moją tezę. Nie mniej jednak warto przyjrzeć się temu, co może zaoferować użytkownikowi ów sprzęt.

W cenie 199$ otrzymamy urządzenie z aluminiową ramką, co już samo w sobie zapewni przyjemne odczucia z użytkowania smartfona. Do wyboru będą dwie jego wersje kolorystyczne – czarny mat oraz biały mat.

Sprzęt wyposażono w 5-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 720p, pokryty dodatkowo warstwą chemicznie hartowanego szkła Corning Gorilla Glass 3. Za wydajność odpowiada tutaj czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon, taktowany zegarem 1,3 GH oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Zdjęcia wykonane 8 Mpix aparatem głównym lub 5 Mpix przednią kamerką zapiszemy na 16 GB flash lub na karcie MicroSD, gdyż producent wyposażył słuchawkę w stosowny slot. Naturalnie nie mogło tutaj zabraknąć technologii LTE gwarantującej szybki transfer danych. Specyfikację dopełnia akumulator o pojemności 2000 mAh.

http://www.youtube.com/watch?v=15nAJorLmHY

Jak widać nie jest to sprzęt najwyższych lotów. Właściwie prezentuje poziom nieznacznie lepszy od 550-tki. Prawdę mówiąc, oferta konkurencji, i to wykorzystującej Androida, jest o wiele ciekawsza. W podobnej cenie znajdziemy naprawdę sprawny sprzęt z zielonym robotem na pokładzie. Czy w takim razie jest sens pchania się w Windows 10 Mobile?

Z mojego punktu widzenia nie, a jakie jest wasze zdanie?

Źródło: Windowscentral

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...