You are here
Lumia 650 ostatnim smartfonem Microsoftu w tym roku? News 

Lumia 650 ostatnim smartfonem Microsoftu w tym roku?

Microsoft podczas MWC 2016 ma pokazać Lumię 650. Jednak w sieci pojawiły się informacje, że nastąpi to nieco wcześniej. Ponadto krążą plotki, iż będzie to ostatni smartfon zaprezentowany przez giganta z Redmond w tym roku.

Lumia650

Według Windows Central Lumia 650 zostanie oficjalnie zaprezentowana już 1 lutego. Kilka tygodni wcześniej niż przypuszczano. Czy tak się stanie? Ciężko cokolwiek w tej chwili powiedzieć.  Z pewnością nie jest to wyczekiwany smartfon, ponieważ jego specyfikacja techniczna nie powala na kolana. Ciekawsze jest to, że może być pierwszą i ostatnią Lumią w tym roku. W sieci krążyły plotki o modelu 850, ale nie były to pewne informacje. 650-tka została dostrzeżona niedawno w jednym z czeskich sklepów internetowych. Wyceniono ją na około 900 zł. No i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to urządzenie z niższej półki. Telefon wyposażono w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Sercem słuchawki jest procesor Snapdragon 210 wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Wbudowany dysk pomieści 8 GB danych. Przednią kamerę wyposażono w 5-megapikselową matrycę, natomiast główny aparat ma 8-megapikselowy obiektyw. Za zasilanie Lumii 650 odpowiedzialny jest akumulator o pojemności 2000 mAh. Oczywiście smartfon działa pod kontrola Windows Mobile 10.

Może Microsoft chce pokazać nam coś zupełnie innego jeszcze w tym roku? Jedna premiera budżetowego aparatu to trochę za mało, żeby liczyć się na rynku. Oczywiście te informacje nie pochodzą z pewnych źródeł. Dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać do 1 lutego, a później do MWC 2016. Dopiero wtedy okaże się, co szykuje firma Billa Gates’a.

 
 
źródło: Windows Central

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Related posts

Leave a Comment