xperiaa

Xperia Z5 i Z5 Compact zadebiutują na rynku amerykańskim w nieco innej wersji

Sony od jakiegoś czasu ma problem ze swoimi smartfonami. Jak modele ze średniej półki cieszą się niezłym zainteresowaniem, tak flagowce prawie się nie sprzedają. Dodatkowo producent strzela sobie w kolano, wypuszczając nowe Xperie na amerykański rynek w okrojonej wersji.

xperiaa

Na modelu Z2 flagowe Xperie się skończyły. Kolejne urządzenia są do siebie bardzo podobne, powielane są w nich te same wady. Ostatnio zdarzają się również defekty w aparatach fotograficznych, które zawsze były zaletami smartfonów Sony. Sprawa nie wygląda dobrze, a zapowiada się jeszcze gorzej. Na rynku Ameryki Północnej Xperia Z5 oraz Xperia Z5 Compact będą oferowane w słabszej wersji. Specjalnie dla Amerykanów oba modele zostały pozbawione czytnika linii papilarnych. Chyba Japończycy wstydzą się po prostu tego, jak działa ich przycisk w porównaniu do konkurencji. W słuchawkach Samsunga i Apple sprawuje się on o niebo lepiej. Można było poprawić ten gadżet, a nie całkiem z niego rezygnować. Myślę, że fani marki za oceanem nie będą zadowoleni. Nie dość, że muszą czekać, to dostają jeszcze coś słabszego. Smartfony te trafią do amerykańskich sklepów w przyszłym miesiącu.

Sony musi zacząć doskonalić swoje urządzenia albo za jakiś czas zniknie z rynku. Wizualnie do ich telefonów nie można się przyczepić. Zawsze są eleganckie, wykonane z tworzyw dobrej jakości. Jednak w ich wnętrzu od jakiegoś czasu mało się zmienia. Kolejne smartfony serii Z są zbyt podobne. Niektórzy wolą wybrać starsze modele, ze względu na ich cenę. Może niebawem zobaczymy Xperię Z6 i ona pokaże, na co stać Sony, bo na razie nie wygląda to za dobrze.

źródło: phonearena

 

____________________

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6485 More posts in News category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...