You are here
Mamy rendery! Pixel 4 potwierdzony przez Google artykuły mobile 

Mamy rendery! Pixel 4 potwierdzony przez Google

Tego się nie spodziewałem. Google postanowiło zareagować na nieoficjalne grafiki, krążące w ostatnich dniach po sieci. Firma udostępniła tweet, w którym zawarto render prezentujący smartfon Pixel 4.

Pixel 4
Pixel 4 fot. Google

Tak, jak pisałem już wcześniej, seria Pixel jest jedyną linią, na którą mógłbym przesiąść się z iPhone’a. Być może moje postrzeganie segmentu mobile wyewoluuje, jednak na ten moment sprawa wygląda tak, a nie inaczej. Wróćmy do Pixeli, które w ostatnich dniach były przedmiotem przecieków. Okazuje się, że nieoficjalne grafiki były tak bliskie realnemu wyglądowi urządzenia, iż samo Google zdecydowało się potwierdzić design smartfona.

Pixel 4 na oficjalnych grafikach Google

Wiele osób oburzało się na przewidywany wygląd modułu fotograficznego w nadchodzących iPhone’ach. Ciekawe, jak zareagują na świeżutką grafikę prezentującą Pixela 4.

Google potrafi zaskakiwać, ale tym razem przedsiębiorstwo przeszło samo siebie. Firma udostępniła na twitterowym profilu grafikę potwierdzającą stylistyczną stronę smartfona Pixel 4. Materiał zdradza kilka szczegółów i warto się z nimi zapoznać. Przede wszystkim potwierdził się prostokątnym moduł aparatu, w którym zamknięto trzy obiektywy, z których jeden może okazać się tylko dodatkowym czujnikiem. Mamy także diodę doświetlająca LED. Wygląda to dobrze i tak samo mogłem powiedzieć o wizji aparatu w iPhonie 2019. Nie rozumiem krytyki tej konkretnej stylistyki.

Ascetyczny render pokazuje również to, że firma nie umieści czytnika linii papilarnych w żadnym ze standardowo stosowanych miejsc. W konsekwencji czego możemy spodziewać się skanera biometrycznego wbudowanego pod ekranem. W sumie taki zabieg niespecjalnie by mnie zaskoczył. To coraz popularniejsze rozwiązanie, które będziemy widywać częściej.

Szukasz smartfona w atrakcyjnej cenie? Sprawdź ten adres.

Jak oceniacie wygląd nowego Pixela 4?

Źródło: Google

Related posts

Leave a Comment