You are here
Trust GXT 353 – gra na PlayStation 4 już nie będzie taka sama Sprzęt 

Trust GXT 353 – gra na PlayStation 4 już nie będzie taka sama

Firma „Trust International B.V.” poszerza swoją ofertę produktową o nowe słuchawki – „Trust GXT 353 Illuminated Bass Vibration Headset”. Model wzbogacony o wibracje, jak zapewnia producent charakteryzuje się nieskazitelnie czystym dźwiękiem oraz wysoką jakością użytkowania. Słuchawki dedykowane są konsoli „PlayStation 4”.

Trust GXT 353 Slide

Najnowszy model słuchawek marki „Trust” o oznaczeniu „GXT 353”, dzięki wbudowanym w niego 40-milimetrowym głośnikom wibracyjnym, powodują, iż użytkownik jest w stanie bardzo wyraźnie usłyszeć każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Mikrofon, zapewniający najwyższą, wolną od zakłóceń jakość dźwięku pozwala na swobodną komunikację głosową z innymi graczami.

Zintegrowany, wygodny system obsługi

Holenderskim inżynierom udało się osiągnąć ciekawy rezultat, wbudowując w „GXT 353” wszystkie elementy sterujące w taki sposób, aby te nie rzucały się w oczy. Łatwość regulacji głośności lub wyłączenia mikrofonu za pomocą jednego kliknięcia to dodatkowe udogodnienia. Miękka wyściółka i regulowana opaska mają zapewnić użytkownikowi wysoki komfort w czasie długich sesji, natomiast 3-metrowy kabel umożliwia niczym nieskrępowaną swobodę poruszania się. Poza tym, funkcję wibracji gracze mogą włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie w zależności od aktualnych preferencji.

Trust GXT 353 Screen

Za opisywany model słuchawek przyjdzie nam zapłacić około 350 złotych. Więcej szczegółów na temat produktu firmy „Trust” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie producenta.

Źródło: Trust.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment