meituv4

Meitu V4 – smartfon dla fanów selfie

Robienie selfie wciąż jest bardzo modne. Snapchat szczyci się kolejnymi rekordami aktywności. Może dlatego producenci idą za trendem i robią smartfony, które mają znacznie lepsze przednie obiektywy. Jednym z takich urządzeń jest Meitu V4.

meituv4

Meitu V4 wyróżnia się na tle konkurencji przednim obiektywem. Chiński producent zdecydował się zamontować na froncie urządzenia aparat o rozdzielczości 21 megapikseli. Gratka dla miłośników selfie.  Jest to szerokokątna matryca o jasności f/2.2. Dodatkowo, aby zdjęcia były jak najlepszej jakości, zastosowano technologię przetwarzania obrazu Fujitsu Milbeaut i diodę LED doświetlającą scenerię. Na tylnej części urządzenia znajduje się prawie taki sam obiektyw. Jest on rozbudowany o funkcję M-LAB, która jest odpowiedzialna za redukcję szumów. Meitu V4 to nie tylko aparaty. Urządzenie wyposażono w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FullHD 1080 x 1920 pikseli. Smartfon napędzany jest 8-rdzeniowym procesorem MediaTek MT6795, wspierany przez 3 GB pamięci operacyjnej. Wbudowany dysk pomieści 64 GB danych. Za zasilanie słuchawki jest odpowiedzialny akumulator o pojemności 2650 mAh. Na pokładzie znajdziemy Androida 5.1 Lollipop z nakładką systemową MeiOS 2.5. Smartfon obsługuje łącze Bluetooth, Wi-Fi oraz szybką transmisję danych LTE.

Tak skonfigurowane urządzenie wyceniono na około 540$. Niestety najprawdopodobniej nie zobaczymy go w Europie. W Chinach taki smartfon ma duże szanse odnieść sukces, ponieważ tamtejsze społeczeństwo uwielbia robić zdjęcia, a Meitu V4 jest po prostu do tego stworzony. Producent chcąc zadowolić klientów i zaspokoić ich oczekiwania dodał do oferty taki smartfon. Inne firmy powinny brać z niego przykład i badać rynek, szukając odpowiednich wytycznych przy projektowaniu nowych urządzeń, a nie powielać istniejące już rozwiązania.

 
źródło: phonearena

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...