Messenger 4

Messenger 4 pojawił się na smartfonach, po czym zniknął

Wczorajszego popołudnia na moim smartfonie pojawiła się nowość ze stajni Facebooka. Messenger 4, bo tak nazwano aktualizację wnoszącą odświeżony wygląd komunikatora od Zuckerberga, od razu mi się spodobał. Niestety, po kilku godzinach wrócił stary wygląd interfejsu. Wygląda na to, że problem dotknął większej liczby użytkowników.

Messenger 4

Messenger to chyba najbardziej przeładowany zbędnymi dodatkami komunikator naszych czasów, ale jest on także najczęściej wykorzystywaną tego typu aplikacją. Twórcy, biorąc pod uwagę głosy użytkowników zmęczonych “przebodźcowaniem”, postanowili działać. W efekcie czego zapowiedziano prace nad nową, odchudzoną wersją komunikatora. Ta trafiła wczoraj do użytkowników i po chwili zniknęła z ogromnej liczby smartfonów.

Messenger 4 — pojawia się i znika

Zmiany, które mieliśmy okazję poznać przy okazji konferencji F8, są obecnie wdrażane po stronie serwerów obsługujących aplikację Messenger. Uproszczony wygląd, atrakcyjniejsza, bo przejrzysta grafika oraz tryb ciemny zapowiadają się naprawdę interesującą. Problem w tym, że mimo wcześniejszych zapewnień, wielu użytkowników oburzyło się na nowy wygląd programu. To ciekawe, gdyż po kilku godzinach ze smartfonów wielu osób Messenger 4 zwyczajnie zniknął, wracając do pierwotnej wersji.

Osobiście jestem jednym z tych, którzy w dalszym ciągu muszą borykać się przeładowanym komunikatorem, nad czym szczerze ubolewam. Z informacji od redaktorów Android Police dowiedziałem się, że nie jestem sam. Pozostaje jednak pewne pytanie. Czy chwilowe, miejmy nadzieję, wyłączenie nowego wyglądu podyktowane jest opinią niezadowolonych użytkowników czy problemów natury programistycznej? Stawiałbym na to drugie, a wy?

Z aplikacji Messenger 4 oraz wcześniejszych możecie korzystać na iPhone’ach i smartfonach z Androidem kupionych w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Android Police

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...