Minigun, miotacz ognia, AR-15 – Professional Russian strzela ze wszystkiego !

Ach, ta nasza ukochana era YouTube’a. Dzięki niemu możemy zobaczyć zachody słońca w Nowej Zelandii, głupie dowcipy internetowych żartownisiów czy nowe teledyski ulubionych muzyków. Tak to wszystko tam jest (no i oczywiście wiele więcej), znajduje się tam również pewien pan z rosyjskim akcentem, którego znają albo powinni znać wszyscy fani broni palnej.

aa12

FPS Russia, bo tak zwie się jego kanał, prowadzi Kyle Mayers – Amerykanin jedynie imitujący anglo-rosyjską mowę w celu dodania elementu humorystycznego do swoich produkcji. Ta youtube’owa osobowość w swoich filmikach ma jeden cel – zaprezentować działanie i faktyczną moc rażenia broni, które powszechnie znamy z gier komputerowych.

W swoim dorobku posiada ponad sto filmów, a w każdym z nich zobaczymy inny sprzęt. Strzela z miniguna zarówno tego stacjonarnego, jak i przenośnego, niezmiernie potężnego karabinu snajperskiego M82 Barrett, przeciwlotniczego działka o kalibrze 40 mm sterowanego dżojstikiem czy niszczyciela czołgów M-10 Wolverine. Ostatnimi czasy bierze nawet udział w akcjach marketingowych niektórych gier.

flame

Oczywiście poza strzelaniem do przeróżnych celów (a w tej kwestii jest dość kreatywny) Mayers porusza w swoich filmikach zagadnienia dotyczące użyteczności danej broni w różnych sytuacjach (np. apokalipsa zombie 😉 ), możliwości modyfikacji, jak również bezpieczeństwa.

W ramach podsumowania warto zaznaczyć, że wszystkie jego produkcje publikowane są w jakości full HD. Przy większości z nich wykorzystywane są również superszybkie kamery, dzięki czemu przy spowolnieniach czasu bardzo dokładnie widać tor lotu oraz zniszczenia, jakie czynią pociski.

http://www.youtube.com/watch?v=d84r8gMGxFQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

288 More posts in pc category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...