Mionix SK – z myślą o graczach

Chcesz poczuć się jak profesjonalny gracz SK? Masz teraz taką możliwość, bowiem firma Mionix proponuje zestaw, w skład którego wchodzi mysz Avior SK i podkładka Sargas 450 SK.

Na wstępie należy napisać, czym jest SK, bo skrót ten nie dla wszystkich może być jasny. SK, czyli Schroet Kommando, to międzynarodowa organizacja, która skupia w swoich szeregach najlepszych graczy z wielu gatunków gier. SK Gaming powstała w Niemczech w 1997 roku. Członkowie organizacji współpracują z wieloma producentami sprzętu na rynku, w tym z firmą Mionix.

W skład zestawu profesjonalnego gracza wchodzi mysz Avior 7000, charakteryzująca się doskonałym sensorem optycznym ADNS-3310 o maksymalnej czułości do 7000 DPI, oraz podkładka Sargas 450. Oba te produkty otrzymały charakterystyczne logo SK.

Zestaw SK nie należy do najtańszych – za mysz trzeba będzie zapłacić 289 zł, zaś za podkładkę 99 zł. Z ceną idzie w parze doskonała jakość i na pewno warto wydać pieniądze, by móc cieszyć się sprzętem takiej jakości.

Mionix jest szwedzką firmą założoną w 2007 roku. Nieustannie dąży do tworzenia peryferii cechujących się doskonałą ergonomią, najwyższą jakością i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Tym, co odróżnia firmę od innych, jest mistrzowski kunszt wykonania każdego produktu. Dzięki niezwykle nowatorskim projektom, Mionix zyskał uznanie graczy na całym świecie.

Więcej informacji: mionix

Źródło: Mionix

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...