MyPhone750x300

[Test] myPhone Infinity SmartBox – małe, a głośne

Testy dobiegły końca – nadeszła chwila, w której przedstawiam wam moją opinię na temat małego, zgrabnego, a co najważniejsze przydatnego gadżetu, czyli SmartBoxa od firmy myPhone. Czy wspomniany głośniczek spełnił moje oczekiwania? Nie do końca…

MyPhone750x300

Pierwsze wrażenia

Błyszczące tworzywo sztuczne, z którego wykonano wspomniany gadżet, do złudzenia przypomina te wykorzystywane w niektórych lumiach, np. 730. Niestety, będzie się rysować – to nieuniknione. Na szczęście konstrukcja w kształcie sześcianu może poszczycić się naprawdę dobrym spasowaniem oraz, co mnie zaskoczyło, stosunkowo niską wagą.

myPhone1

Wraz z urządzeniem w przyjemnym dla oka przeźroczystym pudełku umieszczono zawieszkę, dzięki której możemy „przypiąć” gadżet do złącza Jack 3.5 mm w telefonie. Rozwiązanie ciekawe, ale czy potrzebne? Nie wiem jak inni, ale ja nie toleruję żadnych breloków wiszących przy moim smartfonie.

Z czym to się je

SmartBox Infinity to nic innego, jak przenośny głośnik Bluetooth miniaturowych rozmiarów. Może posłużyć nam do odtwarzania muzyki lub prowadzenia rozmów telefonicznych. O ile z pierwszym zadaniem radzi sobie naprawdę nieźle, o tyle jakakolwiek konwersacja przy pomocy gadżetu nie należała do przyjemnych. Spójrzmy prawdzie w oczy – to sprzęt kosztujący zaledwie 50 zł i nie spodziewałem się tutaj idealnego działania.

myPhone123

Wróćmy jednak do muzyki. Po sparowaniu głośnika z moim smartfonem każdy dźwięk wydawany przez telefon był przesyłany, a następnie odtwarzany przez SmartBoxa. Co ciekawe, nie doszukałem się tutaj żadnych opóźnień. Połączenie pomiędzy urządzeniami okazało się niezwykle stabilne, gdyż z samoistnym rozłączeniem miałem do czynienia tylko raz i to w przypadku oddalenia ich od siebie o kilka metrów.

myPhone1434

Sama jakość dźwięku – cóż, jest poprawna. W domowych warunkach zauważalne są delikatne trzaski lub inne kłujące w ucho odgłosy, lecz uznanie ich za uciążliwe byłoby błędem. Sprzęt zabrany na otwartą przestrzeń zachowywał się już o wiele lepiej, może dźwięk nie był najgłośniejszy, ale pozwalał na rozkoszowanie się przyjemną muzyką.

Bateria

Wbudowany akumulator o pojemności 180 mAh według producenta powinien zapewnić od 120 do 150 minut ciągłego odtwarzania. Niestety, firmy często zawyżają te dane, co daje mylne wyobrażenie o możliwościach sprzętu. Tutaj jednak gratuluje projektantom – w moim przypadku udało się uzyskać czas powyżej 2 godzin nieprzerwanej pracy gadżetu.

Dla Kogo?

Ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, komu dedykowany jest testowany przeze mnie sprzęt. Z pewnością sprawdzi się jako mikołajkowy prezent dla pociech lub towarzysz wyprawy na piknik. Jeśli jednak miałby trafić w ręce kogoś, komu „nieczyste” dźwięki przeszkadzają – kiepski pomysł.

myPhone143

Nie mniej jednak w tej cenie próżno szukać lepiej wykonanych minigłośników, dlatego też jeśli dysponujecie kwotą 50 zł i szukacie tego rodzaju urządzenia, myślę że SmartBox Infinity spełni wasze oczekiwania.

Plusy: 

 Obraz Cena

 Obraz Wykonanie

 Obraz Wygląd

 Obraz Stabilne połączenie

Minusy: 

 Obraz Dźwięk w pomieszczeniach

 Obraz Prowadzenie rozmów

   Specyfikacja techniczna: waga netto 21g, wymiary 26,8 x 26×8 x 28,5 mm, zasięg 10m, bateria 180 mAh 3.7V, Bluetooth 3.0.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

239 More posts in testy category
Recommended for you
Sennheiser HD 100
Sennheiser HD 100 — recenzja podstawowych słuchawek zaufanej marki

Tytułowy producent znany jest z kosztownych słuchawek wysokiej jakości, ale myli się ten, kto uważa, że...