Mobility Reseller Days 2015 – październik pod znakiem nowych technologii

W dniach 7-8 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja międzynarodowego spotkania firm oraz przedsiębiorców z branży B2B, IT i Telecom.

Jesteś przedstawicielem branży lub/i miłośnikiem nowych technologii? Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytanie twierdząco, nie powinno cię zabraknąć 7-8 października w warszawskim centrum „EXPO XXI”, gdzie odbędzie się druga edycja imprezy „Mobility Reseller Days 2015” – eventu skupiającego firmy oraz przedstawicieli branży IT z Europy Centralnej i Wschodniej.

Uczestnicy podczas wydarzenia będą mogli zapoznać się z produktami oraz usługami firm z branży IT i Telecom, reprezentujących nie tylko Europę Centralną i Wschodnia, lecz także Chiny. Dodatkowe informacje oraz chęć uczestnictwa w konwencie można zgłaszać na oficjalnej stronie „Mobility Reseller Days”.

Druga edycja w porównaniu do swojego poprzednika zmieniła nieco formułę. Tym razem pierwszy dzień dedykowany jest biznesowi, a dokładniej osobom odpowiedzialnym za kanały sprzedaży, zakupy w sieciach detalicznych, przedstawicielom małych/średnich firm reprezentujących branżę IT i Telekom oraz pracownikom i kadrze managerskiej największych firm z dziedziny telekomunikacji. Spodziewać się możemy najważniejszych osób z branży i pokaźnej liczby wystawców. Jak pewnie zauważyliście, wspomniane wydarzenie jest doskonałą okazją do tego, aby nawiązać wartościowe relacje biznesowe nie tylko w naszym kraju, ale również poza polskimi granicami.

Kilka słów zdecydował się powiedzieć organizator wydarzenia oraz prezes wydawnictwa „MIT MEDIA Group Sp. z o.o.” Tomasz Cieślak:

Zauważyliśmy pewną niszę, jeżeli chodzi o eventy branżowe i tak narodziła się idea Mobility Reseller Days. Od pięciu lat organizujemy galę Mobility Trends i widzimy potrzebę spotykania się ludzi z branży IT i Telko. Pierwsza edycja MRD pokazała, że warto się spotkać i nawiązywać bezpośrednie relacje biznesowe. To przekłada się następnie na sukcesy nie tylko sprzedażowe oferowanych przez wystawców produktów i usług, ale także pozytywnie wpływa na wizerunek marek i ich rozpoznawalność. Dlatego zdecydowaliśmy się na kolejną edycję, ale w nieco zmienionym formacie: dzień dla biznesu i dzień otwarty […] Każda formuła spotkań biznesowych jest podobna i ma taki sam cel – integrację oraz wsparcie dla firm. Mobility Reseller Days jest wydarzeniem łączącym konferencje, debaty z prezentacjami produktów i usług. Podczas targów każdy może umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy biorącej udział w wydarzeniu. To właśnie podczas takich bezpośrednich spotkań wymiana doświadczeń, opinii ma największe znaczenie i przynosi wymierne efekty.

Natomiast na drugi dzień planowana jest wystawa telefonów, na której będzie można obejrzeć ponad 250 urządzeń. Na miłośników nowinek technologicznych czekają również liczne konkursy, w których do wygrania będą: smartfony, tablety oraz akcesoria mobilne.

Kolekcjonuję telefony od 11 roku życia. Pierwsza w mojej kolekcji była Motorola cd160, dość pokaźnych rozmiarów aparat z wysuwaną antenką. Na chwilę obecną posiadam 260 egzemplarzy telefonów i niewątpliwie jest to jeden z największych tego typu zbiorów na świecie. Podobnie jak w przypadku innych kolekcjonerów, czasami na konkretny model trzeba polować kilka latkomentuje Olaf Czempa, dziennikarz technologiczny, kolekcjoner i pasjonat telefonów komórkowych.

Sama wystawa to oczywiście nie jedyne atrakcje, jakie przygotował organizator „MRD 2015”. Goście liczyć mogą również na debatę o odwróconym podatku VAT udział, w której zapowiedzieli eksperci podatkowi z Polski. Kolejnym punktem jest panel konferencyjny, podczas którego poruszone zostaną tematy przyszłości polskiej gospodarki, systemów zabezpieczeń sieci, nowoczesnego marketingu czy specyfikacji polskiego rynku telekomunikacyjnego oraz IT. Gośćmi panelu będą przedstawiciele ministerstw oraz branżowi eksperci.

Wydarzenie honorowym patronatem objęło: Ministerstwo Gospodarki, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Miło nam poinformować, iż wśród patronów medialnych znalazły się także trzy nasze portale: Vipmultimedia, Life4Style i B2Biznes.

Wydarzenie:

  • Co: Mobility Reseller Days 2015 – spotkanie B2B dla branży: GSM, Telekomunikacji, IT;

  • Gdzie: Centrum EXPO XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa;

  • Kiedy: 7-8 października 2015 godz. 10:30-17:20, 10:30-15:40

  • Za ile: 0 zł.

Źródło: Mobilityresellerdays.pl

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...