Moto Z3 Play na renderach prasowych

Kolejny wyciek i teraz już wiemy, jak będzie wyglądać Moto Z3 Play w pełnej krasie. Zapowiada się klasyczna odsłona smartfona, ale nie obyło się też bez pewnych niespodzianek. Czy warto czekać na tego budżetowca?

Moto Z3 Play

Smartfony od Motoroli nie należą może do najpopularniejszych w naszym kraju, ale bezapelacyjnie warto dać im szansę. Producent doskonale wyważył cenę urządzeń w stosunku do specyfikacji oraz możliwości. Nie zapominajmy też o tym, że mamy na smartfonach prawie czystego Androida, co dla wielu może być ogromnym plusem. A co wiemy już o nowym dziecku z serii Z?

Moto Z3 Play

Trudno oczekiwać rewolucyjnych zmian w Moto Z3 Play. To nie ten rodzaj smartfonu, który ich potrzebuje albo który miałby cokolwiek zmienić. Motorola ma dla swoich klientów za to sprzęt, który będzie dobrze sprawdzał się w codziennych zadaniach, a w przypadku gier mobilny, także powinien się nie „zmęczyć”.

Zdjęcia, które zostały opublikowane przez Evana Blassa, czyli człowieka, który często i chętnie dzieli się przeciekami ze swoimi followersami, przedstawiają Moto Z3 Play w całości. Smartfona widzimy w ujęciach z każdej strony, co daje nam lepszy obraz tego, co Motorola zaplanowała. Nie powinno nikogo dziwić, że Motka dalej w swoim designie stawia na zaokrąglenia. To oczywiście spowodowane jest tym, że producent chce, by do nowych modeli pasowały zestawy z serii Moto Mods. Dodatkowe moduły dadzą użytkownikom większe możliwości. Na stronie producenta możemy znaleźć m.in. kamerę 360 stopni, dodatkowe głośniki czy projektor. Dobrze więc, że Motorola nie rezygnuje ze swojego pomysłu i konsekwentnie prowadzi go w serii Z.

Wygląd urządzenia

Interesujące jest to, gdzie w Moto Z3 Play został umieszczony czytnik linii papilarnych. Widać sporo zmian w stosunku do poprzedniego modelu i teraz znajduję się on na prawym boku urządzenia. Zniknęła także płytka dotykowa, która była umieszczona pod wyświetlaczem, co sprawiło, że wydaje się on teraz znacznie większy. Nie podano jeszcze oficjalnie, jakie wymiary będzie miał, ale najprawdopodobniej będzie to 6,1’’ w proporcjach wyświetlania obrazu 18:9.

Widać także, że Moto Z3 Play nie będzie miało złącza 3.5 mm audo Jack, bo smartfon jest zwyczajnie zbyt „chudy”. Fani zaokrągleń będą wniebowzięci. Rendery pokazują, że wokół tylnych obiektywów pojawi się wystająca ramka. Rozwiązanie jest oczywiście powiązane z Moto Mods, ale nawet jeżeli nie zdecydujemy się na korzystanie z modyfikacji, nie wygląda to źle. Plecki wykonane są ze szkła.

Co wiadomo na dziś na temat specyfikacji urządzenia? Póki co są to domysły, które nie zostały jeszcze przez Motorolę potwierdzone, ale możemy założyć, że część z nich na pewno się pokryje. Tak więc procesorem zarządzającym zostanie Qualcomm Snapdragon 636, a jego prace będzie wspomagało 4GB RAM. Prawdopodobnie pojawi się także wersja z 6GB RAM. Niestety o cenie nic jeszcze nie wiadomo.

Najnowsze smartfony znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: GSMArena / Evan Blass

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...