You are here
Motorola One Hyper: premiera smartfona już 3 grudnia artykuły News 

Motorola One Hyper: premiera smartfona już 3 grudnia

Smartfon Motorola One Hyper zostanie pokazany już 3 grudnia w Brazylii. Urządzenie nie jest jednak typowym średniakiem, a konstrukcją z wysuwanym aparatem. Sam moduł fotograficzny ponownie przeszedł niemały redesign. Producent ewidentnie chce zaskakiwać swoich fanów.

Motorola One Hyper
fot. indiashopps

Mimo iż rok 2019 powoli dobiega już końca i nie spodziewamy się już większych premier, niektórzy producenci nie dają za wygraną i prezentują kolejne nowości. Nie inaczej jest z Motorolą, która już za niecały tydzień (przyszły wtorek) pokaże nam smartfon Motorola One Hyper. Czy warto się nim zainteresować? Owszem, szczególnie że w konstrukcji znajdziemy interesujące rozwiązanie dotyczące kamery.

Motorola One Hyper już za rogiem

Już 3 grudnia w Brazylii zostanie pokazana Motorola One Hyper. To już chyba ostatni w tym roku przedstawiciel serii One od tytułowego producenta. Trzeba przyznać, że rok 2019 był szczególnie ważny dla rzeczonej linii. Sprawdźcie nasze testy modeli One ZoomOne Action oraz One Vision. Smartfon nie będzie niestety szczególnie wydajnym urządzeniem, ale nie jest to chyba dla nikogo zaskoczeniem? Seria One to typowe średniaki, z charakterem, ale jednak średniaki.

Motorola One Hyper otrzyma 6,39-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD+ i proporcjach 19,5:9. Nad sprawną pracą urządzenia czuwać będzie ośmiordzeniowy układ Qulacomm Snapdragon 675, grafika Adreno 612 oraz 4 GB RAM. Pliki będzie można przechowywać na 128 GB pamięci wbudowanej lub na karcie microSD. Nie zabraknie tu także modułu NFC, Bluetooth czy złącza audio Jack 3,5 mm. Cóż więc jest w One Zoom wyjątkowego?

Aparat, a konkretnie moduł do selfie o rozdzielczości 32 Mpix. Jest to bowiem rozwiązanie wysuwane z obudowy. Nie jest to do końca nowość, gdyż podobny mechanizm znajdziemy również w urządzeniach innych producentów, jednak w przypadku Motoroli jest to nowość. Czy wystarczająca, aby One Hyper zdobyła popularność? O tym przekonamy się już niebawem.

Źródło InadianShopps

Related posts

Leave a Comment