You are here
Motorola One Hyper z wyswanym aparatem. Mamy już specyfikację! artykuły News 

Motorola One Hyper z wyswanym aparatem. Mamy już specyfikację!

Smartfon Motorola One Hyper to kolejny po One Action, One Vision oraz One Zoom sprzęt, który zasili tegoroczny line-up firmy. Urządzenie będzie wyróżniać wysywany aparat, co oznacza konstrukcje bez znienawidzonego przez wielu notcha. Właśnie udało nam się poznać znaczną część specyfikacji technicznej urządzenia.

Motorola One Hyper
Fot. proandroid

Portfolio produktowe Motoroli odnoszące się do serii One można lubić… albo nie. Trzeba jednak przyznać, że jest ono coraz ważniejszym elementem rynku i trudno je lekceważyć. Średniaki z serii „One” są bardzo dobrze wycenione i choć daleko im do ideału, oferują ciekawe dodatki oraz, co chyba najważniejsze — stabilną pracę. Stylistyka produktów jest niestety dość podobna. Odstępstwem było jedynie ostatnie urządzenie One Zoom, którego plecki, co tu dużo mówić, prezentowały się kapitalnie. Motorola One Hyper ma z kolei przynieść znacznie więcej zmian odnoszących się nie tylko do warstwy stylistycznej.

Motorola One Hyper — wygląd i specyfikacja

Wizualnie Motorola One Hyper prezentuje się całkiem przyjemnie, ale mnie najbardziej interesują dwa elementy. Pierwszy to ekran pozbawiony jakiegokolwiek wcięcia, drugi — aparat. Bazując na dostępnych informacjach i zdjęciach, dowiadujemy się, że moduł służacy do wykonywania zdjęć selfie będzie konstrukcją wysuwaną. Jednakże wygląda to nieco inaczej, niż w przypadku podobnych rozwiązań od konkurencji.

Smartfon otrzyma 6,4-calowy ekran IPS o rozdzeilczości 2340 x 1080 pikseli (Full HD+) o proporcjach 19,5:9, układ Qualcomm Snapdragon 675, grafikę Adreno 612 oraz 4 GB RAM. Dane zapiszemy na 128 GB przestrzeni wewnętrznej lub na karcie micro SD. Na froncie znajdziemy 32 Mpix kamerkę do selfie, na tyle 64 Mpix aparat główny z dodatkowym czujnikiem głębi. Specyfikację dopełnia akumulator o pojemności 3600 mAh.

Nie znamy niestety ceny urządzenia, ale obstawiam, że wyniesie ona między 1300, a 1400 złotych. Tego dowiemy się jednak dopiero w chwili premiery rynkowej.

Źródło: ProAndroid

Related posts

Leave a Comment