Motorola One z Androidem Pie. Co nowego?

Podczas gdy inni producenci nie spieszą się w kwestii wdrażania Androida Pie do kolejnych smartfonów, Motorola daje im dobry przykład. Motorola One otrzymuje właśnie wspomnianą aktualizację, która wprowadza do systemu szereg użytecznych nowości.

Motorola one

W świecie producentów smartfonów z Androidem temat aktualizacji jest tematem drażliwym. Użytkownicy zielonego robota rzadko kiedy mogą liczyć na sensowne wsparcie, szczególnie jeśli korzystają ze sprzętu innego niż flagowy. Wyjątek stanowią urządzenia sygnowane programem Android One. To średniaki o sensownej specyfikacji, przyjemnym wyglądzie oraz potężnym wsparciu w zakresie aktualizacji. Sprzęt przez co najmniej kilka lat od premiery będzie otrzymywał regularne update’y i łatki bezpieczeństwa. Jednym z ciekawszych jest Motorola One, którą miałem okazję recenzować. Tak się składa, że rzeczony smartfon otrzymał właśnie Androida Pie.

Motorola One i Android 9.0

Szerzej o Androidzie Pie możecie przeczytać TUTAJ. Jako że Motorola One jest częścią programu Android One, soft, pod kontrolą którego pracuje smartfon, jest w zasadzie czystą odsłoną zielonego robota. Próżno szukać tutaj nakładki czy wymyślnych dodatków od producenta. Dzięki temu urządzenie pracuje naprawdę sprawnie, zapewniając przejrzystość funkcji. Czego więc powinniśmy oczekiwać po tytułowym update’cie?

Znajdziemy tutaj nową nawigację za pomocą gestów, ulepszony tryb „Nie przeszkadzać, kolorowe menu ustawień, dodatki związane z baterią, a także nowy tryb podzielonego ekranu. To oczywiście nie wszystko, co kryje Android Pie, dlatego też, jeśli należycie do grona użytkowników wspomnianego smartfona — nie zwlekajcie z aktualizacją.

Smartfony marki Motorola możecie kupić między w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Motorola

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...