Xperia XZ4

Sony Xperia XZ4 to istny festiwal niespodzianek

Mimo że smartfony Sony są w mojej opinii naprawdę interesującymi urządzeniami, firma zdaje się nie radzić sobie na rynku mobilnym. Tempo wprowadzania zmian jest ślimacze, zaś klienci rzadko kiedy wybierają w sklepach flagowe telefony japończyków. Czy Xperia XZ4 coś tutaj zmieni?

Xperia XZ4

Wiem, do premiery Xperii XZ4 zostało jeszcze mnóstwo czasu, ale nie przeszkadza to przeciekom w wypływaniu na światło dzienne. To właśnie dzięki nieoficjalnym doniesieniom oraz grafikom poglądowym możemy przewidzieć, jak rzeczywiście będzie wyglądał smartfon oraz jakie cechy będą go określały. Sprawdźmy więc, co wiemy dziś na temat XZ4.

Xperia XZ4 — co nowego?

Już Xperia XZ3 była pewnego rodzaju powiewiem świeżości w portfolio japońskiego producenta. Nieco odświeżona stylistyka, przyjemna bryła oraz OLED, który zastąpił ekran LCD, to świetny ruch ze strony Sony. Teraz pora na kontynuację obranej ścieżki odświeżania portfolio.

Jeśli wierzyć doniesieniom, Xperia XZ4 otrzyma 6,5-calowy ekran o rzadkich proporcjach 18:9. To jednak nie wszystko. Japończycy zamierzają jeszcze mocniej zredukować ramki okalające wyświetlacz i to jest jak najbardziej na plus. Skaner linii papilarnych wróci na stare miejsce, czyli na boczną ściankę obudowy. Przyznam, że to chyba najrozsądniejsze umiejscowienie tego typu modułu na rynku. Choć pełna specyfikacja jest w zasadzie tajemnica, mówi się o tym, że smartfon otrzyma aż trzy obiektywy w aparacie głównym. To ciekawe, zwłaszcza że firma długo broniła się przed choćby podwójnym modułem.

Smartfony Xperia możecie kupić w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Android Central

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....