You are here
[MWC 2016] Jakie produkty zaprezentuje MyKronoz na targach w Barcelonie? News 

[MWC 2016] Jakie produkty zaprezentuje MyKronoz na targach w Barcelonie?

Jeszcze tylko tydzień dzieli nas od rozpoczęcia jednego z najważniejszych wydarzeń branży urządzeń mobilnych, jakimi bez wątpienia są barcelońskie targi „Mobile World Congress”. Wśród licznych wystawców znajdziemy szwajcarską firmę „MyKronoz” specjalizującą się w smartwatchach.

MK slide

W pierwszym tygodniu stycznia fani elektroniki użytkowej na targach „CES 2016” w Las Vegas mogli zapoznać się z najnowszymi produktami producentów urządzeń tego segmentu rynku. W evencie uczestniczył również „MyKronoz”, który coraz śmielej poczyna sobie w kategorii urządzeń wearables. Już od 22 lutego tym razem europejscy miłośnicy elektronicznych gadżetów, którzy odwiedzą tegoroczną edycję „Mobile World Congress”, będą mieli okazję zapoznać się z nowościami szwajcarskiej marki.

W Barcelonie nie zabraknie najnowszych modeli z oferty „MyKronoz”, którymi są: zegarek dla dzieci „ZeKid”, elegancki „ZeTime” czy bardziej zaawansowany sprzęt przeznaczony dla sportowców „ZeSport”. Oprócz wspomnianych produktów spodziewać się możemy prezentacji również tych, które na rynku są już dostępne od dłuższego czasu: „ZeSplash2”, „ZeFit2 Pulse” czy „ZeCircle Premium”. Jeśli zaciekawiła was oferta wspomnianego producenta to odwiedzić go możecie w pawilonie urządzeń wearables, stoisko nr CS130.

Targi „Mobile World Congress” reprezentują jeden z elementów działań „GSM Association” – międzynarodowej organizacji handlowej zrzeszającej operatorów telefonii komórkowej na całym świecie. Warto nadmienić, iż po poprzedniej edycji wydarzenia, która odbyła się w Szanghaju, impreza powraca do stolicy Katalonii. Z pozostałymi wiadomościami na temat „MWC 2016” zapoznacie się tutaj.

Źródło: MyKronoz

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Related posts

Leave a Comment