kru 750x300 1

[MWC2015] Kruger&Matz za bezcen

Pojawienie się na targach Mobile Word Congress to pewna nobilitacja. Szczególnie, jeżeli o produktach zaczyna być głośno zanim w ogóle zostanie rozstawione stoisko. Wprawdzie Kruger&Matz nie należy jeszcze do topowych brandów, ale jest na bardzo dobrej drodze, by w przyszłości stać się rozpoznawalni na całym świecie.

 
kru 750x300 1
 
Nowych smartfonów, opasek i zegarków w Barcelonie było multum. Każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego, a dla osób z ograniczonym budżetem, Kruger&Matz zaprezentował ciekawą propozycję.
FLOW to słuchawka, którą producent szczególnie wyeksponował na swoim stanowisku. Sprzęt wyposażono w czterordzeniowy procesor Qualcomm (MSM8916 ARM Cortex53) o taktowaniu 1.2-1.4 GHz, który z 1 GB RAM (plus 8 GB dla użytkownika) na pokładzie powinien zapewnić całkiem przyzwoitą wydajność. Szczególnie, że FLOW działa jeszcze na poprzedniej wersji Androida, czyli KitKat 4.4. Coraz więcej producentów dodaje możliwość korzystania na słuchawkach z dwóch kart SIM. Kruger&Matz również zastosował to rozwiązanie we FLOW.
Ten średniej wielkości smartfon (4.5 calowy ekran IPS o rozdzielczości 540×960 px) wyposażono jeszcze w dwa aparaty (5 MP i 2 MP) oraz co ważniejsze, moduł LTE. Telefon można już kupić za niewiele ponad 500 zł, co jak na jego specyfikację, nie wydaje się ceną zbyt wygórowaną. Smartfonów z obsługą LTE, za taką cenę próżno szukać.
http://www.youtube.com/watch?v=o0ySjr6IRSc#
Kruger&Matz zaprezentował jeszcze opaskę fitness FitOne. Gustowny i całkiem elegancki wygląd sprzętu idzie w parze z zaskakująco niską ceną. Niecałe 130 złotych, a FitOne za pomocą dedykowanej aplikacji zliczy kroki, obliczy przebyty dystans, poda liczbę spalonych kalorii i zarejestruje fazy snu. Potrzeba jedynie telefonu, z którym będziemy mogli sparować urządzenie (system operacyjny Android 4.3/iOS7 bądź wyższe wersje).
Trzeba przyznać, że polski producent podszedł do tematu z pełnym profesjonalizmem. Sprzęty wyglądają naprawdę dobrze, a jeżeli w użytkowaniu sprawują się tak samo, sukces murowany. No i ta cena.
Źródła: Kruger&Matz
Fot: jw.

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...