Stlus2LG750x300

[MWC2016] LG pokaże w Barcelonie drugą generację smartfona Stylus

G5, seria X, a teraz także Stylus 2 – LG zamierza maksymalnie wykorzystać zbliżające się targi i zaprezentować większą liczbę urządzeń. Co ciekawe, większość z nich to naprawdę interesujące propozycje.

Stlus2LG750x300

Pierwsze generacja Stylusa nie należała do udanych, co w głównej mierze spowodowane było niską wydajnością sprzętu. Poza wspomnianym mankamentem, urządzenie prezentowało się naprawdę ciekawie, ale jak widać niewystarczająco. Wygląda na to, że następca, choć wyposażony w odrobinę lepsze podzespoły, podzieli los poprzednika.

Na początek ekran – 5,7-calowy wyświetlacz robi wrażenie, nie ukrywajmy – większa przestrzeń robocza to także większy komfort użytkowania. Niestety, rozdzielczość 720 znacząco pogorszy komfort użytkowania sprzętu. Widoczne piksele? Podejrzewam, że problem będzie dokuczliwy głównie dla wymagających użytkowników.

Stlus2LG

Urządzenie wyposażono w czterordzeniowy, oklepany do granic możliwości układ Qualcomm Snapdragon 410, taktowany zegarem 1,2 GHz oraz 1,5 GB pamięci operacyjnej RAM. Nowy Stylus z pewnością nie będzie demonem wydajności, lecz powinien poradzić sobie z większością codziennych zadań. Poniżej pełna specyfikacja techniczna urządzenia:

  • Wyświetlacz: 5.7- cala HD In-Cell Touch (1280 x 720)
  • Procesor: 1.2GHz Quad-Core
  • Aparat: Tylny 13MP / Front 8MP
  • Pamięć: 1.5GB LPDDR3 RAM / MicroSD
  • Bateria: 3,000mAh (wymienna)
  • OS: Android 6.0 Marshmallow
  • Wymiary: 155 x 79.6 x 7.4mm
  • Waga: 145g
  • Colors: Titan / White / Brown

Hitem może okazać się rysik, który tym razem zostanie pokryty specjalną nanopowłoką. W teorii pozwoli ona na znaczną poprawę dokładności wskazań stylusa. Niestety wątpię w to, że LG wykorzysta potencjał duetu phablet&rysik i zaimplementuje w opisywanym urządzeniu ficzery znane z linii Note Samsunga.

Źródło: Theverge.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...