Dziś w biedronce – myPhone za 199zł

myPhone C-Smart Glam, bo tak brzmi pełna nazwa urządzenia to smartfon ultrabudżetowy. Mimi to okazuje się ciekawą propozycją, o świetnym stosunku ceny do jakości i Androidem Marshmallow na pokładzie.

Biedronka myPhone

Tanie, stop – bardzo tanie telefony nie są niczym nowym. Niekiedy pochodzą od „w miarę” wiarygodnych producentów, takich jak myPhone. Firma dodała do portfolio model C-Smart Glam, który od dziś jest dostępny w oficjalnej sieci sprzedaży sklepów Biedronka.

Wspomniany model kosztuje niecałe 200 zł, co jest kwotą wręcz śmieszną, szczególnie jak za działające urządzenie będące czymś więcej niż futurephone’m. Zgadza się Glam to smartfon, w dodatku pracuje pod kontrolą stosunkowo „świeżego” Androida. Co prawda, jego konfiguracja jest delikatnie mówiąc bardzo skromna, to z powodzeniem wykonamy na nim takie czynności, jak przeglądanie serwisów społecznościowych, stron www, czy komunikacja za pomocą SMS-ów i rozmów głosowych.

Skromna specyfikacja = niska cena

W urządzeniu znalazł się niewielki 4-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 400 pikseli, co daje nam ich zagęszczenie na poziomie 233 ppi. Za wydajność odpowiada 4-rdzeniowa jednostka taktowana zegarem 1,2 GH, 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci flash (rozszerzenie dzięki microSD).

Aparaty, cóż – ciężko nazwać je modułami zdolnymi do wykonywania ujęć, ale wspomnieć o nich trzeba. Z tyłu umieszczono 2 Mpix kamerę, z przodu zaś aparat o rozdzielczości 0,3. Stanowczo nie jest to urządzenie do miłośników mobilnej fotografii.

Pozostała część specyfikacji prezentuje się następująco:

  • Wi-Fi 802.11n
  • 3G
  • Bluetooth 4.0
  • GPS
  • Dual-Sim
  • Akumulator 1400 mAh
  • Android 6.0 Marshmallow

Skromnie, ale bądźmy poważni – w cenie poniżej 200 zł jest to prawdziwy hit. Dla kogo? Dla dzieci, dla osób starszych lub jako urządzenie zastępcze.

Źródło: Biedronka, myPhone

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...