motorola750300

Następca Moto G zostanie zaprezentowany 10 września – my już teraz znamy jego nieoficjalną specyfikację techniczną

Słupki sprzedaży Moto G od Motoroli prezentują się świetnie. Nic dziwnego, w końcu słuchawkę cechuje idealny stosunek ceny do jakości, zaś wsparcie producenta, jak i samego Google nie pozostawia złudzeń – propozycja amerykańskiego producenta jest strzałem w dziesiątkę. Zważając na powyższe, logiczne jest to, że klienci z zapartym tchem czekają na kolejne urządzenie z serii G.

motorola750300

Okazuje się, że Moto G2 poznamy już na początku przyszłego miesiąca. Niestety, pomimo sukcesu poprzednika, telefon może mieć problem z osiągnięciem podobnych wyników sprzedażowych, o popularności nie mówiąc. Wszystko przez wyższą o 100 Euro cenę urządzenia oraz stosunkowo niewielki upgrade podzespołów.

250 Euro właśnie tyle przyjdzie zapłacić przyszłym klientom Motoroli za następcę Moto G. Co dostaną w zamian?

Poprawną, choć nie zachwycającą konfigurację. 5-calowy ekran, wyświetlający obraz w rozdzielczości 720p, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 (1.2GHz) wraz ze średnio wydajną grafiką Adreno 305, 1GB pamięci RAM. Miłośnicy fotografii będą musieli zadowolić się 8Mpix aparatem głównym oraz 2Mpix tylną kamerką do rozmów wideo. Całość dopełnia 8GB pamięci flash.

Na tę chwilę nie wiadomo czy urządzenie pracujące pod kontrolą Androida w wersji 4.4. KitKat zostanie wyposażone w moduł łączności LTE oraz gniazdo kart pamięci. Pytanie tylko, czy wyżej wymieniona specyfikacja jest warta 250Euro?

Źródło

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...