Natec GX75 – mysz dla wymagających graczy

Miłośnicy strzelanek mają kolejny powód do zadowolenia, bo na rynku pojawi się nowa mysz Natec GX75, przeznaczona właśnie dla nich. Gryzoń powinien trafić nawet w najbardziej wymagające gusta.

Tym, co wyróżnia urządzenie Natec, jest sensor optyczny Pixart PMW3310 o maksymalnej rozdzielczości 7200 DPI. Jest to niewątpliwie najnowocześniejsze tego typu rozwiązanie, które pozwoli użytkownikowi cieszyć się doskonałą precyzją. Mysz umożliwia dynamiczną zmianę pomiędzy czterema poziomami rozdzielczości. Każdej z nich można przypisać dowolny kolor podświetlenia. Wykorzystany w urządzeniu sensor charakteryzuje się wysoką precyzją śledzenia oraz niskim parametrem LOD, dzięki czemu urządzeniu nie rejestruje niepotrzebnych ruchów, kiedy mysz podniesiona jest na niewielką wysokość.

Intuicyjne oprogramowanie pozwala zaprogramować funkcje 6 przycisków oraz ustawienie DPI w zakresie 400-7200 ze skokiem co 50 DPI. Dodatkowo można zapisać dowolną liczbę makr i profili, a także zmienić szybkość raportowania od 125-1000 Hz. Sterownik daje możliwość ustawienia czasu podwójnego kliknięcia. W głównych przyciskach urządzenia zastosowano trwałe przełączniki OMRON o żywotności do 10 milionów kliknięć.

Co do kształtu, jest on ergonomiczny i pozwala na palm gripowe ułożenie dłoni. Duże, boczne przyciski ułatwiają używanie przypisanych funkcji. Fanom gadżetów powinno spodobać się delikatne podświetlenie niektórych elementów urządzenia i metalowe wykończenie jego tylnej części.

Natec GX75 trafi do sprzedaży w II połowie stycznia, a jego koszt będzie wynosił 149 zł.

Najważniejsze cechy produktu:

– sensor optyczny PMW3310
– maksymalna rozdzielczość 7200 DPI
– 4 poziomy dynamicznej zmiany DPI
– wskaźnik poziomu DPI
– szybkość raportowania 125-1000 Hz
– możliwość zapisania dowolnej liczby profili
– 6 przycisków programowalnych
– niski wskaźnik LOD
– przyciski OMRON o trwałości do 10 milionów kliknięć 
– ergonomiczny kształt
– oprogramowanie umożliwiające konfigurację opcji myszy

 

Natec Genesis produkuje akcesoria i elektronikę użytkową z myślą o graczach. Marka jest młoda – zadebiutowała na rynku w 2011 r. Firma rozszerza swoją ofertę, jej produkty zaś przechodzą szereg testów, by jak najlepiej służyć użytkownikom i być dla nich bezpieczne.

Więcej informacji: www.genesis-zone.com lub FB

 

Źródło: Natec Genesis

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...