Smartphones

Smartfony mogą się przydać podczas przedświątecznej gorączki

Święta już za pasem. Ludzie robią zakupy, szukają prezentów. Wszystko dzieje się bardzo szybko, a większości z nas i tak brakuje czasu. Smartfony mogą ułatwić nam życie w tym gorącym okresie.

Smartphones

W supermarketach pełno ludzi każdemu się śpieszy. Łatwo możemy o czymś zapomnieć. Dlatego najprościej skorzystać ze smartfona. Listę zakupów zapisujemy w jakimkolwiek, edytorze tekstowym i mamy problem z głowy. Idziemy po regałach i po prostu patrzymy czego nam jeszcze potrzeba. Można skorzystać z zewnętrznych aplikacji, które są bardziej rozbudowane i mają więcej opcji, ale chodzi o to, żeby było jak najprościej. Zdarza się również, że nie mamy pojęcia co dokładnie mamy kupić, wówczas wystarczy poprosić kogoś o wysłanie MMS’em zdjęcia danego produktu i problem z głowy. Wybierając się na zakupy, możemy wyznaczyć sobie trasę, która najszybciej dojedziemy w dane miejsca. Przy obecnych korkach na ulicach, to ma duże znaczenie. Jeśli mamy już upatrzony prezent na oku, a nie ma go w danym sklepie. Korzystając ze smartfona przeszukujemy internet i znajdujemy inne miejscie, gdzie dany produkt jest dostępny.

Niestety duża część z nas jest po prostu uzależniona od telefonów. Boje się, że za kilka godzin przy wigilijnym stole, coraz ktoś zajrzyj na FB, czy po prostu wyciągnie telefon, zamiast spędzić czas z rodziną. Pamiętajmy, że to jest przydatne urządzenie, ale da się żyć bez niego.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałby życzyć wszystkim zdrowych i spokojnych świat. Spędzonych w rodzinnej atmosferze. Pod choinką pewnie wiele osób znajdzie jakieś elektroniczne gadżety, ale niech one nie będą główną atrakcja rodzinnego spotkania. 

 

 

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

445 More posts in felietony category
Recommended for you
Subskrypcja VOD
Subskrypcja VOD ma także wady, o których często zapominamy

Ostatnie kilka lat pokazuje, jak łatwo zachłysnąć się czymś nowym i pozornie wygodnym, by nagle...