ipad750x300

Użytkownicy iPada Pro borykają się z uciążliwą usterką dotyczącą ładowania

Okazuje się, że zgłaszane przez użytkowników najnowszego tabletu Apple problemy z ładowaniem urządzenia dotknęły sporą grupę osób. Z czym dokładnie muszą zmierzyć się klienci sprzętu z logiem nadgryzionego jabłka?

ipad750x300

Otóż podczas dłuższego (powyżej kilku godzin) ładowania, przy próbie wybudzenia tabletu ten wydaje się nie reagować na żadne polecenia – użytkownik może jedynie obserwować czarny ekran. Jednym ratunkiem jest tutaj wymuszenie ponownego uruchomienia systemu za pomocą kombinacji klawiszy. Co ciekawe, po restarcie wszystko zdaje się pracować bez zastrzeżeń, niestety podczas ponownego ładowania  problem powraca.

Najgorsze jest to, że na chwilę obecną gigant z Cupertino nie zajęł oficjalnego stanowiska, zaś support radzi skorzystać z opcji ponownego uruchamiania tabletu. Sprawa jest poważna, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę kwotę, jaką klienci zapłacili za wspomniane urządzenie. Wydając 4 tysiące złotych (najtańszy wariant) spodziewamy się raczej bezproblemowego użytkowania. Niestety, Apple zawiodło, choć podejrzewam, iż programiści opracowują już stosowną poprawkę. Pozostaje mieć tylko nadzieję, iż jest to usterka czysto software’owa.

 iPad1

Jak widać sprzęt Premium nie jest idealny i nie mówię tutaj wyłącznie o produktach sadowników. Podobna sytuacja mogła spotkać dosłownie każdego producenta. Ważne jest tutaj to, jak szybko i jak skutecznie firma zareaguje na zgłaszane błędy. Nie oszukujmy się – zapatrzeni w swoje tablety użytkownicy wybaczą chwilową niedyspozycję sprzętu, ale tylko pod warunkiem, że ta będzie chwilowa. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której kupując urządzenie, jakby nie patrzeć prestiżowe, klient nie mógłby liczyć na wsparcie.

Tak więc – do roboty Apple!

Źródło: MacRummors

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...