You are here
Netflix opłacany za pośrednictwem rachunku w Play artykuły News 

Netflix opłacany za pośrednictwem rachunku w Play

Partnerstwo Netflixa i Play wchodzi na wyższy poziom. Okazuje się, że nowa metoda płatności za pośrednictwem rachunku telefonicznego będzie dostępna bezpośrednio na wspomnianej platformie stramingowej. Kto będzie mógł z niej skorzystać?

Rekomendacja od Netflix
Rekomendacja od Netflix

Pod koniec 2018 roku Play rozpoczął współpracę z tytułowym usługodawcą. Wtedy też po raz pierwszy w historii polskiego rynku telco pojawiła się możliwość połączenia rachunku telefonicznego w Play z subskrypcją Netflix. Naturalnie dostęp do platformy należało realizować za pośrednictwem operatora. Od teraz, rzeczona metoda płatności jest już dostępna bezpośrednio u usługodawcy.

Netflix na rachunku Play

Dziś, dokonując rejestracji w usłudze Netflix za pośrednictwem strony Netflix.pl wśród dostępnych metod płatności znajdziemy już rachunek operatora (Play). To właśnie za pośrednictwem usług telekomunikacyjnych Fioletowych będziemy opłacać wspomnianą subskrypcję. Warunkiem korzystania z tej formy rozliczenia jest konieczność bycia abonentem Play. Tylko tyle i aż tyle.

Dzięki bliskiej współpracy obu firm, abonenci Play podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie Netflix.pl, będą mogli wybrać rachunek operatora jako metodę płatności za subskrypcję. Klient, wybierając płatność z Play, połączy swoje rachunki, dzięki czemu obciążenie za subskrypcję w serwisie Netflix będzie przesłane do Play i pojawi się na rachunku za usługi operatora. Klient w dowolnym momencie może zmienić formę płatności na inną lub wyłączyć usługę. — dowiadujemy się z informacji prasowej.

Osobiście kibicuję nowemu rozwiązaniu. Nie każdy chce „podpinać” swoją kartę płatniczą do usługi, podobnie jak nie każdy lubi i potrafi korzystać z kart przedpłaconych. Możliwość dopisywania do rachunku telefonicznego opłaty za subskrypcję Netflix jest w moim odczuciu naprawdę wygodnym sposobem rozliczenia. Ze szczegółami oferty możecie zapoznać się na stronie dedykowanej usłudze. Smartfony, tablety oraz komputery, na których możecie korzystać z Netflixa, znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Źródło: Play

Related posts

Leave a Comment