You are here
Nie będzie iPhone’a 6c? News 

Nie będzie iPhone’a 6c?

Do premiery nowych smartofnów coraz bliżej. Bowiem już na jesieni zobaczymy iPhone’a 6S oraz 6S Plus. Niestety pojawiły się niepokojące informacje dotyczące iPhone’a 6C. Czyżby miało go zabraknąć?

iphone-6c

iPhone’y ostatniej generacji znacznie urosły względem swoich poprzedników, a 6S i 6S Plus mniejsi nie będą. Wśród fanów Apple są osoby, które nie potrzebują dużych urządzeń, dla nich miał powstać iPhone 6C. Niestety nie mam dobrych wieści dla tych, którzy czekali właśnie na ten smartfon. Według Timothy Acuri, który powołuje się na swoje źródła, wszelki ślad po iPhonie 6C zaginął. W dokumentacji dostawców podzespołów do iPhone’ów brak jakiejkolwiek adnotacji na temat 6C.

Mogło przyczynić się do tego kilka czynników. Przede wszystkim świetna sprzedaż iPhone 6 i 6 Plus. Skoro duże telefony przyjęły się bardzo dobrze, to po co kombinować i robić coś innego? Może producent wyciągnął wnioski po poprzednim modelu z oznaczeniem C. iPhone 5C był pierwszym iPhone’em z literką C w nazwie. Nie sprzedał się najlepiej, a znawcy nabijali się wręcz z Apple. Miał być tani i kolorowy, a był… tylko kolorowy, bo to najtańszych z pewnością nie należał. Mała popularność słuchawki świadczy o tym , że nie jest ona bardzo pożądana, tak więc lepiej dać sobie z nią spokój.iphone5c

Osobiście uważam, że Apple dobrze robi, jeśli naprawdę rezygnuje z 6C. Po swego rodzaju porażce 5C nie ma powodu, dla którego warto kontynuować serię. Może lepiej skupić się na Apple Watchu? Producent z Cupertino z pewnością ma ważniejsze projekty, na których więcej zarobi, a wierni fani marki nie odwrócą się z powodu braku mniejszego iPhone’a. 

źródło: businessinsider

____________________
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą iPhone’ów pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Related posts

Leave a Comment