Nokia 9

Nokia 9 z pięcioma obiektywami marki Zeiss pozuje do zdjęć

HMD Global, czyli obecny właściciel marki Nokia na rynku mobilnym radzi sobie lepiej niż dobrze. Prawdę mówiąc, nie spodziewałem się, że Nokia w obecnym kształcie będzie odnosiła tak ważne sukcesy. Firma, chcąc utrzymać się na powierzchni, nie może zwalniać. Właśnie z tego powodu koncern szykuje dla nas prawdziwą bombę, którą okaże się Nokia 9, w której zamontowano aż pięć obiektywów marki Zeiss.

Nokia 9

Do sieci wyciekły zdjęcia smartfona Nokia 9, który jest obecnie na etapie przygotowywania. Niezawodny Ben Geskin przygotował na ich podstawie render, dzięki któremu możemy zobrazować sobie urządzenie jako jedna całość. Wygląd sprzętu zapiera dech w piersi.

Nokia 9 będzie hitem, musi być

Nokia 9

Jeśli nadchodzące urządzenie HMD Global będzie, choć zbliżone do wyglądu z grafik zawartych we wpisie, wróżę mu ogromny sukces. Sprzęt z przodu prezentuje się zjawiskowo, ale skłamałbym, pisząc, że jest czymś, czego jeszcze nie było. Co innego plecki. Te wywołały u mnie zawroty głowy. Nic dziwnego, gdyż na ich górnej powierzchni znajduje się aż pięć obiektywów sygnowanych znaną marką Zeiss.

Poza wyglądem wiemy jeszcze, że Nokia 9 otrzyma potężny, bo topowy układ Qualcomm Snapdragon 845, 6 lub 8 GB ram oraz minimum 64 GB na pliki.

Źródło: Twitter, Slashleaks

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...