Nowa aktualizacja Godfire: Rise of Prometheus wynosi oprawę graficzną produkcji mobilnych na wyżyny!

Najnowszy update gry mobilnej bydgoskiego studia Vivid Games oraz studia animacji Platige Image wprowadza nową wersję dedykowaną urządzeniom wyposażonym w procesor Qualcomm Snapdragon. Twórcy przygotowali również niespodziankę dla użytkowników pozostałych wersji „Godfire”.

Wersja gry dedykowana urządzeniom z procesorem Qualcomm Snapdragon 805 na pokładzie wzbogacona została w efekty graficzne, których do tej pory próżno było szukać na sprzęcie mobilnym. Teselacja z mapowaniem przemieszczeń czy antyaliasing SMAA do tej pory były domeną produkcji przeznaczonych na komputery PC oraz konsole najnowszej generacji. Czy wspominana aktualizacja jest zwiastunem nowej epoki w dziedzinie grafiki mobilnej? Ja jestem za!

Twórcy wraz z wprowadzeniem wspomnianej aktualizacji zafundowali również użytkownikom wszystkich wersji gry nową funkcjonalność w postaci „Cloud Safe” – dzięki usłudze „Google Play Games” możemy teraz zapisać stan gry w chmurze i dokończyć rozpoczętą rozgrywkę gdziekolwiek i na jakimkolwiek urządzeniu.

Jako pierwsi w najnowszą wersję „Godfire: Rise of Prometheus” zagrają posiadacze smartfonów „Nexus 6”. Aktualizacja odpali się także na „Samsung Galaxy Edge” oraz „Galaxy Note 4”. W przyszłości w najnowszą wersje zagrają też użytkownicy gadżetów wyposażonych w procesory Qualcomm Snapdragon 810.

Tytuł przedstawia historię Prometeusza – tytana, który buntuje się przeciw bogom i wyrusza na wojnę, by ratować ludzkość przed niechybną zagładą. Gra powstała przy wykorzystaniu technologii „Unreal Engine”.

http://www.youtube.com/watch?v=al0mSVF6pWo

Jeśli jeszcze nie zainstalowaliście tytułu na swoich telefonach, odsyłamy pod poniższe adresy, gdzie zrobicie to, nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów:

Więcej o grze dowiecie się z naszych wcześniejszych publikacji oraz odwiedzając oficjalną stronę „Godfire: Rise of Prometheus”.

Źródło: Vivid Games

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...