You are here
Nowa generacja iPhone’a uchwycona na zdjęciach mobile 

Nowa generacja iPhone’a uchwycona na zdjęciach

Niedawno ruszyła linia produkcyjna nowych „iPhone’ów”, bądźcie przygotowani na wycieki zdjęć z chińskich fabryk. Dziś prezentujemy obrazki frontu oraz sekcji ekranu „iPhone’a S6”.

Serwis „MicGadget.com” uraczył nas zdjęciami rzekomego „iPhone’a 6S”. Dlatego „rzekomego”, gdyż najnowszy smartfon koncernu z logiem nadgryzionego jabłka od standardowej „szóstki” różnić ma się wyłącznie jednym z wymiarów, w związku z czym ciężko na pierwszy rzut oka określić, z którą dokładnie wersją mamy do czynienia. Źródło twierdzi, iż obudowa nowego modelu jest o 0,2 mm grubsza niż ta z „iPhone’a 6” (7,1 vs 6,9 mm). Poniżej możecie przyjrzeć się frontowi być może właśnie „S6-stki”.

Kolejne fotografie prezentują sekcję ekranu „iPhone’a 6S”. Wprawione oko dostrzeże, iż ta różni się od rozwiązań zastosowanych w „szóstce”, jednak na obrazkach trudno zauważyć elementy, które powinny być odpowiedzialne za obsługę technologii „Force Touch”, czyli reakcje ze względu na siłę nacisku na ekran.

Nowe modele „iPhone’a” mają zadebiutować na rynku już we wrześniu. Smartfony powinny być wyposażone w 4,7 oraz 5,5-calowe wyświetlacze ze wspomnianą wyżej technologią „Force Touch”, procesory „Apple A9”, 2 GB pamięci operacyjnej RAM typu LPDDR4, 32/64/128 GB pamięci wewnętrznej na dane oraz lepsze kamery „Face Time” i „iSight”. Jakby tego było mało, producent obiecuje obudowy z lepszego aluminium klasy 7000.

Na tą chwilę nie mamy stuprocentowej pewności ile przyjdzie nam zapłacić za owe urządzenia. Biorąc jednak pod uwagę ceny, jakie zostały ustalone w przypadku zwykłych „iPhone’ów 6”, te zbytnio nie powinny od siebie odbiegać. Warto przypomnieć, iż najprawdopodobniej koncern z Cupertino zrezygnował z wprowadzenia na rynek obok swoich flagowców tańszego odpowiednika dla konsumentów o mniej zasobnych portfelach – „iPhone’a 6C”. Jeśli zatem czekaliście na najnowszy model w plastikowej obudowie musicie zweryfikować swoje plany co do zakupu nowego smartfona.

Źródło: MicGadget.com

_________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór smartfonów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment