You are here
Nowa gra w PS Plus na lipiec – nieoczekiwana zmiana od Sony Gry konsole 

Nowa gra w PS Plus na lipiec – nieoczekiwana zmiana od Sony

Taka sytuacja zdarzyła się chyba po raz pierwszy, bo nagle Sony postanowiło zmienić swoją ofertę dla subskrybentów. Otóż pojawi się nowa gra w PS Plus na lipiec, a to oznacza, że ci którzy mieli już chrapkę na wcześniej dostępne tytuły, mogą być lekko zawiedzeni. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo nowa produkcja to tytuł AAA „pełną gębą”.

Nowa gra w PS Plus
Detriot: Become Human

Kilka dni temu Sony zapowiedziało, jakie tytuły będzie miało w swojej ofercie PS Plus na lipiec o których możecie przeczytać TUTAJ. Tymczasem dziś przekazano informację, że następuje zmiana i gracze korzystający z subskrypcji dostaną coś zupełnie innego. To dość niespodziewane, szczególnie, że pierwsze materiały zostały przecież już wypuszczone do sieci i część z graczy zwyczajnie czekała na obiecane im tytuły.

Nowa gra w PS Plus na lipiec

Nie wiadomo, co spowodowało taką, a nie inną decyzję, ale część z graczy z pewnością będzie zachwycona obrotem spraw. W końcu nie wszyscy lubią gry sportowe, a przypomnijmy, że w pierwszej kolejność w ofercie subskrypcji miało pojawić się Pro Evolution Soccer 2019. Jednak zamiast niego będzie czekało na graczy Detroit: Become human. Zmiana dość radykalna, ale trzeba przyznać, że raczej „na plus”, bo dzieło od Quantic Dream to kawał interesującej historii, choć ta niekoniecznie wszystkim musi przypaść do gustu.

Niewykluczone, że nowa gra w PS Plus na lipiec to wynik wzmożonej ekspansji samego studia Quantic Dream. Przecież ostatnio developer zaczął swoją promocję i wypuszcza gry na platformę PC. Na Epic Store Games możemy już znaleźć chociażby Heavy Rain, który czekał na ten moment przez prawie 10 lat. Detriot: Become human także ma trafić do Epic Store, ale dopiero gdzieś na jesieni tego roku. Już można ją wprawdzie kupić w przedsprzedaży, gdzie kosztuje 139 złotych, ale na to, żeby zagrać w nią na PC, przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.

Detriot: Become human

O czym opowiada nowa gra w PS Plus, która dostępna będzie dla posiadaczy subskrypcji? To złożona opowieść o wielu możliwych drogach rozwoju, gdzie to od gracza zależy, jak pokieruje poczynaniami swoich bohaterów. Tak o samej produkcji możemy przeczytać na stronie Epic:

„Detroit, rok 2038. W wyniku gwałtownego rozwoju technologicznego na całym świecie rozpowszechniły się androidy. Mówią, poruszają się i zachowują jak ludzie, ale są jedynie maszynami w służbie człowieka. Wciel się w trzy różne androidy i odkryj świat na skraju zagłady – świat, który być może jest odzwierciedleniem naszej przyszłości. Twoje decyzje mają ogromny wpływ na rozwój pełnej akcji i alternatywnych wątków fabuły. Stawisz czoło moralnym dylematom, decydując o życiu lub śmierci. Przed Tobą tysiące wyborów i kilkadziesiąt możliwych zakończeń – jaka przyszłość czeka Detroit i gatunek ludzki?”

I jak, jesteście zadowoleni z takiego obrotu spraw, gdzie zamiast gry sportowej w wasze ręce trafia coś zupełnie, ale to zupełnie innego?

Nowe gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Sony PlayStation / Epic Store Games / Quantic Dream / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment