Nowa seria Z Archiwum X

Fox Mulder i Dana Scully ponownie zagoszczą na telewizyjnych ekranach. Czy tym razem uda się agentom odpowiedzieć na pytanie o istnienie obcej cywilizacji? Niewykluczone, bo w pierwszym odcinku nowej serii Mulder i Scully zajmują się sprawą człowieka, którego prawdopodobnie uprowadzili obcy.  

Polska premiera serialu będzie miała miejsce na kanale Fox, na którym w dniach 25 i 26 stycznia wyemitowane zostaną dwa pierwsze odcinki z sześciu. Każdy z nich trwa 60 minut. „Z Archiwum X” jest jedną z kultowych serii lat dziewięćdziesiątych. Na jej kontynuację czekali nie tylko fani, ale i krytycy, bowiem zdobyła wiele cennych nagród – m.in. 5 Złotych Globów, 16 Emmy, 5 Saturnów. Serię nominowano 111 razy do trofeów w prestiżowych konkursach.

Na ekranie, poza Davidem Duchovnym i Gillian Anderson, pojawi się Mitch Pileggi (zagra szefa agentów, Waltera Skinnera), William B. Davis (Palacz) oraz gościnnie m.in. Lauren Ambrose, Joel McHale, Annabeth Gish i Rhys Darby. 

 

Źródło: foxtv

Grafika: Filmweb 

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...