Nowe 3DS XL i SNES? Czemu nie

Pisaliśmy już wielokrotnie, że retro to coś, co z powodu sentymentu i nostalgii nigdy się nie znudzi. Wykorzystują to producenci, którzy zasypują nas nowymi produktami, nawiązującymi do starych gier czy platform. Nintendo postanowiło wprowadzić parę rzeczy, które powinny spodobać się miłośnikom retro.

Wyobraźcie sobie nową konsolę 3DS XL, która swoim wyglądem nawiązuje do popularnego w swoim czasie 16-bitowego SNESa. Firma z Kraju Kwitnącej Wiśni daje fanom tej konsoli możliwość kupna najnowszego handhelda, który przypomina Super Nintendo. Konsolka jest więc szara, ma charakterystyczne logo, a jej przyciski odpowiadają kolorem tym na padzie 16-bitowca. Mało tego, na tylnej obudowie znajdziemy jeszcze „power”, „eject” i „reset”.

To nie jedyna atrakcja przygotowana przez Nintendo dla fanów SNESa. W ramach Virtual Console w eShopie Nintendo dostępne będą następujące tytuły: Pilotwings, Super Mario World, F-Zero (od 3 marca), Super Mario Kart, Earthbound, Donkey Kong Country (od 24 marca), Zelda: A Link To The Past, Super Metroid, Donkey Kong Country 2: Diddy’s Kong Quest (od 14 kwietnia).

Większość z tych tytułów to gry, których nie trzeba opisywać. Doskonale znane graczom mają teraz szansę, by poznali je użytkownicy konsoli Nintendo 3DS XL, którzy nie mieli do czynienia ze SNESem.

Czy jest coś przyjemniejszego niż zagranie w tytuły z platformy Super Nintendo na konsolce, która przypomina dizajnem obudowy właśnie tę platformę? 

 

Źródło: Kotaku

Źródło grafiki: j.w.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

329 More posts in konsole category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...