Nowe doniesienia na temat Samsunga Galaxy S6

Na półki sklepowe trafił nie tak dawno najświeższy model Samsunga — Galaxy S5, a internet już wrze od plotek dotyczących jego następcy. Wszystko dlatego, że firma najprawdopodobniej wprowadzi znaczne zmiany względem obecnego flagowca.

Samsung Galaxy S6

 

Fanom Samsunga opatrzył się dizajn, do którego przyzwyczaił ich producent. Różnice między wersją S4 a S5 pod względem wizualnym były zaledwie kosmetyczne. Wygląda na to, że producent świadomy potrzeb konsumentów postanowił włożyć w projekt kolejnego smartfona więcej wysiłku niż dotychczas. Najwyższa pora, bowiem zyski Samsunga poleciały znacząco w dół.

Ostatnie informacje na temat urządzenia dotyczą wyświetlacza, procesora oraz obudowy. Zapowiada się sprzęt najnowszej technologii przyobleczony w elegancką, nowoczesną obudowę.

Według informacji, którymi dysponujemy, smartfon posiadać ma zakrzywiony dwustronnie ekran. Początkowo mówiło się również, że będzie elastyczny. Jedna z hipotez głosiła, że powstaną dwie wersje telefonu — jedna z ekranem standardowym, a druga z ekranem najnowszej generacji. Tymczasem może się okazać, że liczba wersji się nie zmieni, jednak różnić je będzie wyłącznie zastosowany w urządzeniu procesor.

Samsung Galaxy S62

Pewna część egzemplarzy działać ma na Snapdragonie 810 autorstwa Qualcomma. Pozostała część otrzyma rozwiązanie bezpośrednio od Samsunga — będzie to układ Exynos 7.

Mówi się, że producent poszedł za głosem klientów i na ich życzenie zaprojektował w Galaxy S6 aluminiową obudowę, która cechować ma się lepszą ergonomią.

Prezentacja smartfona odbyć ma się w drugim kwartale 2015 roku (a nie podczas styczniowych targów CES, jak to planowano). To oznacza, że na wersję ostateczną (i oficjalną) doniesień jeszcze trochę poczekamy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, byście już teraz zapoznali się z renderem Samsunga Galaxy S6.

Źródła: 1, 2, 3, 4.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...