Znamy dzień, w którym Apple zaprezentuje nowe iPhone’y

Zapiszcie sobie tę datę — 12 września to prawdopodobny dzień premiery świeżynek Apple, wśród których znajdą się nowe iPhone’y. Sprzęt trafi do systemu przedsprzedaży dwa dni później.

Nowe IPhone’y

Wrzesień będzie gorący dla wszystkich fanów sprzętu z logo nadgryzionego jabłka na obudowie. Apple szykuje się do premiery nowych iPhone’ów, ale to nie wszystko, co firma zamierza wprowadzić do portfolio. Sadownicy przygotowują także nowe komputery, o których przeczytacie w naszych dzisiejszych artykułach. Teraz skupimy się na smartfonach.

Nowe iPhone’y już 12 września

W tym miejscu warto, a nawet trzeba zaznaczyć jedno — 12 września nie jest magicznym terminem zapowiedzianym przez samo Apple. To wynik analizy informacji pochodzącej od dwóch niemieckich operatorów sieci komórkowych. Ci przygotowują swoje sklepy na dzień 14 września, w którym najprawdopodobniej rozpocznie się przedsprzedaż nowych jabłuszek.

Trzy tygodnie, dokładnie tyle dzieli nas od premiery. Niewiele, dlatego też nie powinno być zaskoczeniem to, że o smartfonach wiemy już całkiem sporo. Jeśli wierzyć doniesieniom i analizom opartym na łańcuchu dostaw, Apple pokaże we wrześniu aż trzy nowe iPhone’y. Pierwszy to następca ubiegłorocznego iPhone’a X z 5,8-calowym ekranem OLED, drugi będzie jego większą wersją z ekranem OLED o przekątnej 6,5-cala, ale najciekawsze zostawiłem na koniec. Gigant z Cupertino zaoferuje również trzeci smartfon, który będzie co prawda mniej atrakcyjny od większych braci, za to jego cena nie zwali z nóg przeciętnego zjadacza chleba. Nie znamy dokładnej ceny tańszego iPhone’a z 6,1-calowym ekranem LCD, jednak można zakładać, że będzie sprzedawany w rozsądnej kwocie.

Źródło: MacRummors

Grafika: iDropNews

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...