Nowy dodatek do Mortal Kombat X

Opisywane przez nas dzisiaj Video Games Award 2015 dostarczyło informacji dotyczących jednej ze zwycięskich gier. Mowa o Mortal Kombat X i zapowiedzianych przez Eda Boona czterech nowych wojowników. Kogo spotkamy w kolejnym DLC, którego premierę przewidziano na pierwszy kwartał 2016 roku?

Każdy kolejny fajter to nowa historia i ciosy do opanowania. Cieszy to szczególnie w takich tytułach, jak Mortal Kombat, gdzie od początku serii towarzyszy nam interesująca fabuła. Trzeba przyznać, że twórcy MK od dłuższego czasu puszczają graczom oczko i raczą ich zawodnikami, którzy pochodzą z uniwersum na pierwszy rzut oka niepasującego do tytułu, ale po głębszym zastanowieniu się to niedopasowanie ma jakiś sens. Jaki? Przede wszystkim świetną zabawę.

Wytłumaczcie mi, proszę, co w najnowszym dodatku robi Ksenomorf z Obcego? Jego pojawienie się w Mortal Kombat jest dosłownie nie z tej ziemi. Weźmy kolejnego bohatera – stęskniliście się za Freddym Kruegerem, prawda? Doskonale, bo NetherRealm daje nam możliwość wcielenia się w kolejną postać z horrorów. Tym razem jest to Leather Face z „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”. Będzie krwawo i tak, jak lubią fani serii.

http://www.youtube.com/watch?v=WuwEMqDMGn4

Wśród nowych wojowników nie mogło zabraknąć starej gwardii i oczywiście twórcy Mortal Kombat zdawali sobie z tego doskonale sprawę. W nowym DLC powróci Bo Rai Cho, czyli pijany mistrz. Zadowoleni powinni być też miłośnicy cyborgów, bo Sektor, Cyrax i Smoke w formie robota będą teraz jedną postacią, którą nazwano Tri-Borg.

Nowy dodatek zapowiada się smakowicie i nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie na niego czekać. 

 

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...