Nowy Optimus G już w sierpniu?

Dowiedzieliśmy się, że LG będzie gospodarzem konferencji, która odbędzie się w sierpniu tego roku w Nowym Jorku. Wszyscy podejrzewają, że wydarzenie jest specjalnie robione by zaprezentować nowego LG Optimus G Pro.

lg-optimus-g-pro-announced 1361156510
Jak jest naprawdę? To się okaże już 7 sierpnia. Największe spekulacje są na temat procesora, w którym ma być zastosowany bijący rekordy prędkości procesor Snapdragon 800. CPU osiąga prędkość rzędu 2,3 GHz, oferuje też łączność za pośrednictwem LTE.

„Przeglądanie sieci, doskonała grafika, bezproblemowa łączność i multimedia – to, co najlepsze w nowym Snapdragonie 800″ – Murthy Renduchintala, wiceprezes Qualcomma.

Najnowszy LG ma posiadać ekran Full HD, 2 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat 13 Mpix oraz pracować pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean.

My już nie możemy doczekać się sierpnia, a Wy?

 

źródło: engadget

 

Jeżeli chcielibyście kupic smartfon od LG, to zapraszamy Was do sklepu Vip Multimedia, gdzie znajdziecie nie tylko smartfony, ale też komputery, tablety, czy oprogramowania. W sumie ponad 20 tysięcy produktów w bardzo okazyjnych cenach. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...