Surface

Nowy Surface zostanie zaprezentowany już 2 października

Microsoft rozesłał do mediów zaproszenie na prezentację nowych produktów, która odbędzie się już na początku października w Nowym Jorku. Wszystko wskazuje na to, że konferencja skupi się na nowościach z serii Surface, zarówno w wersji Pro, jak i Laptop.

Surface

Mimo że większość branżowych wydarzeń 2018 jest już za nami, najbliższy czas zapowiada się naprawdę ciekawie. Już za dwa dni zobaczymy nowości wydawnicze Apple, ale iPhone’y to nie wszystko, na co oczekują obserwatorzy rynku. Podobne zainteresowanie wywołała u mnie informacja o zbliżającej się konferencji Microsoftu.

Nadchodzą nowości w serii Surface

Niemal pewne jest to, że zobaczmy odświeżone komputery Pro oraz Laptop, które otrzymają między innymi nowe procesory. Nie spodziewałbym się jednak większych zmian konstrukcyjnych odnoszących się do wspomnianych urządzeń. Co innego Surface Studio. Urządzenie zostało zaprezentowane dwa lata temu, ale od tego czasu nie zostało wyraźnie odświeżone. W związku czym Microsoft może skupić się na wspomnianym sprzęcie.

Poza sprzętem możemy liczyć na oficjalne ogłoszenie premiery aktualizacji Windows 10 October 2018 update, o której pisałem TUTAJ.

Czego nie zobaczymy?

Wielu łudzi się, że Microsoft poruszy temat projektu Andromeda, czyli mobilnego urządzenia ze składanym ekranem. Jeśli gigant z Redmond faktycznie szykowałby się do premiery tego typu sprzętu, byłoby o nim głośno odpowiednio wcześniej.

Urządzenia z serii Surface możecie kupić w naszym sklepie internetowym.

Źródło: TheVerge

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...