You are here
Nowy Top Gun i inne warte obejrzenia zwiastuny z Comic-Con artykuły News 

Nowy Top Gun i inne warte obejrzenia zwiastuny z Comic-Con

Comic-Con wystartował, a to oznacza prawdziwe święto dla wszystkich fanów popkultury. Niedługo zobaczymy zapowiedź Wiedźmina od Netflix, ale zanim to nastąpi, sieć wprost ugina się pod zapowiedziami interesujących produkcji. Nowy Top Gun to tylko jedna z nich, a my zebraliśmy dla was je wszystkie w jednym wpisie.

Nowy Top Gun
Top Gun Maveric

Dużo dobrego czeka na nas w nadchodzących dniach. Setki paneli i setki nowych wiadomości dotyczących filmów, seriali oraz komiksów. Największa tego typu impreza na świecie, czyli Comic-Con 2019 w San Diego to nie tylko święto dla pryszczatych nastolatków, którzy nie mają co robić z wolnym czasem. To wydarzenie na skalę światową, które ściąga do siebie największe media z całego świata, bo trafić na Comic-Con to jak spełnienie marzeń. Co ciekawego już pojawiło się na wydarzeniu?

Nowy Top Gun Maveric

Fani kina dostali kilka interesujących zapowiedzi filmowych, ale chyba najciekawszą z nich, jest nowy Top Gun, który dostał jeszcze podtytuł Meveric. To oczywiście od pseudonimu, którym posługuje się główny bohater opowieści grany przez Toma Cruise’a. Nie wiedzieliśmy czego spodziewać się po produkcji, która na swoją kontynuację czekała dobre trzydzieści trzy lata… Mówiąc szczerze, spodziewaliśmy się czegoś, czego nie będzie się dało oglądać nawet na zwiastunie. Tymczasem dostaliśmy coś bardzo przyjemnego, bo nowy Top Gun zapowiada się rewelacyjnie. Dobrze wiemy, że Tom Cruise nie boi się występować w roli kaskadera i zastanawiamy się, czy to on faktycznie pilotował myśliwce widoczne na trailerze.

Oczywiście nie ma co oceniać jeszcze całości, bo może się okazać, że nowy Top Gun będzie po prostu żerował na sentymentach, ale jakoś jesteśmy uspokojeni po zaprezentowanym wczoraj zwiastunie. W obsadzie ma znaleźć się także Val Kilmer, ale nie będzie on odgrywał tak dużej roli, jak miało to miejsce w pierwszej części produkcji. Twórcy postarali się w jeszcze jednej kwestii, bo muzyka w zwiastunie jest nam wszystkich chyba dobrze znana. Wielkie brawa. Nie wiemy jak wy, ale my nie możemy się już doczekać Top Gun Maveric.

To: Rozdział drugi

Pierwsza część horroru To, okazała się ogromnym hitem, choć niewiele osób wierzyło to, że kolejny remake będzie się dało w ogóle oglądać. Tymczasem wyszło naprawdę przyzwoicie, więc od razu było wiadomo, że pojawi się kolejna odsłona horroru. Tym razem przyjdzie nam spojrzeć także na dorosłych bohaterów, którzy będą musieli zmierzyć się ze złem w najczystszej postaci. Klub frajerów ponownie wraca do miasteczka, gdzie działa się pierwsza część serii, a jak dobrze wiemy, spotkają tam także Pennywise’a. W produkcji zobaczymy między innymi Jamesa McAvoya, a w rolę morderczego klauna ponownie wcielił się Bill Skarsgard. W Polsce film pojawi się w kinach 6 września, czyli zaraz po wakacjach.

Jay and Silent Bob Reboot

Kevin Smith miał fenomenalny start jako reżyser, bo jego Clerks po dziś dzień może służyć jako wzór do naśladowania dla twórców, którzy nie mają budżetu produkcyjnego, ale mają pomysł. Kolejne filmy reżysera utrzymywały poziom, choć dało się zauważyć pewien spadek. Szczególnie wtedy, kiedy nacisk kładło się głównie na dwójkę bohaterów – Jay’a orac Cichego Boba. Po ich ostatnim filmie nie spodziewaliśmy się powrotu, ale widać się myliliśmy. Jay and Silent Bob Reboot to kontynuacja produkcji, która nam niespecjalnie przypadła do gustu. Cóż, raczej poczekamy na wersję DVD, niż wybierzemy się do kina.

Koty

Tutaj chyba nie ma porównania do… czegokolwiek. Filmowa wersja popularnego musicalu mogła się udać, ale patrząc na zapowiedź, spodziewamy się sromotnej klęski w kinach. No nic, zostawiamy was z tym trailerem, żebyście mogli sami ocenić, ale nie miejcie później do nas pretensji.

Będziemy na bieżąco śledzić doniesienia z Comic-Con, bo nowy Top Gun na pewno nie będzie najważniejszym wydarzeniem w ciągu tych kilku dni.

Nowe smartofny znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Comic-Con / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment