Nowy trailer Control

Nowy trailer Control wprowadza w klimat

Im dłużej słyszymy o tej produkcji, tym bardziej ciekawi jej jesteśmy. W końcu poprzednie dzieło Remedy było bardzo ciekawe, choć miało swoje gorsze momenty. Niemniej Quantum Break wywarło na nas duże wrażenie, a nowy trailer Control już zdążył to wrażenie spotęgować. Czyżby szykował się nam ogromny hit?

Nowy trailer Control

Control pojawia się na przeróżnych zapowiedziach i w dziennikach developera już od dobrych kilku miesięcy. Dalej jednak nie poznaliśmy konkretnej daty premiery produkcji, co powoli zaczyna nas odrobinę martwić. Tego procesu nie powinno przeciągać się w nieskończoność i to z bardzo prostego powodu. Im dłużej gracze muszą czekać, tym większe pojawiają się wymagania w stosunku do konkretnego tytułu. Czy tak samo będzie z dziełem Remedy?

Nowy trailer Control

Zapewne większość z naszych czytelników kojarzy Days Gone. To produkcja, która po raz pierwszy pojawiła się w zapowiedziach, jeszcze w 2016 roku. I choć tytuł ma zadebiutować w pierwszej połowie 2019 roku, mało kto czeka już na niego z wypiekami na twarzy. Zbyt długo przeciągano ten proces, a wystarczyłoby zacząć kampanię informacyjną odrobinę później. Zresztą problemy, które wpłynęły na przesunięcie premiery, także do zakupy nie zachęcają. I choć o Control wiemy od stosunkowo niedawna, bo od targów E3 2018, to obawiamy się, czy aby nie podąży tą samą drogą co Days Gone.

Tymczasem dostaliśmy nowy trailer Control, który nie pokazuje nam samego gameplay’u, ale skupia się częściowo na historii. Dokładniej rzecz biorąc na tym, co za nią stoi. Możemy obejrzeć jak prezentują się fragmenty głównej lokalizacji, gdzie będzie rozgrywało się Control, czyli siedziby Federalnego Biura Kontroli. Sam materiał rzuca trochę więcej światła na to, jak ludzie mogli dostać lub też uwolnić w sobie specjalne moce, którymi mogą się posługiwać. Dowiadujemy się także, że w budynku czekają na nas wyjątkowe pomieszczenia, gdzie owa moc zaczęła się wydobywać. Podejrzewamy, że gracz będzie miał możliwość ich głębszego poznania.

Kiedy premiera?

Najbardziej interesuje nas jednak to, kiedy Control w końcu pojawi się w sprzedaży. Wspomniane Days Gone to tylko jeden z przykładów, który pojawił się w branży gier. Niestety, ale im dłużej przyjdzie nam czekać na nowe dzieło Remedy, tym zainteresowanie będzie słabnąć. Oczywiście wszystko może się zmienić wtedy, kiedy pojawią się kolejne materiały pokazujące gameplay lub może nawet krótkie demo pozwalające sprawdzić na własnej skórze, jak wygląda produkcja.

Nowy zwiastun Control doskonale wprowadza w klimat i wywołuje niepokój. Smaczku dodaje także to, że słyszany tam głos należy do Jamesa McCaffrey’a. Jeżeli nie wiecie, kim jest ten człowiek, to możemy was zapewnić, że na pewno słyszeliście jego głos. To sam Max Payne, którego także wygląd został przeniesiony do pierwszych części kultowej produkcji. Liczymy na to, że usłyszymy go także w Control i to w dużej roli, bo to, że się tam pojawi, jest już potwierdzone. Pytanie tylko, kiedy gracze będą mogli zagrać w tytuł?

Nowe gry i konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Remedy / YouTube

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...