Odmieniona twarz Lary na konsolach nowej generacji

Tomb Raider: Definitive Edition, czyli ulepszona graficznie oraz zawierająca wszystkie wydane do tej pory DLC edycja już niedługo zadebiutuje na rynku. Na małe porównanie wersji na PlayStation 3 i nową konsolę Sony zdecydował się serwis IGN.

Na 28 stycznia (31 stycznia w Polsce) zapowiedziano premierę Tomb Raider: Definitive Edition – ulepszone wydanie pierwowzoru z marca 2013 roku. Jakich nowości mogą się spodziewać gracze, których ominęła produkcja na stare konsole i komputery osobiste? Przede wszystkim wyraźnie poprawiona grafika. Najbardziej widocznymi elementami są: mocno zmieniona twarz Pani archeolog, wsparcie dla technologii Tress FX (realistyczna animacja włosów), poprawione działanie fizyki, a także nowe efekty pogodowe czy świetlne. Dodatkowo do dyspozycji otrzymamy wszystkie wydane do, tej pory dodatki .

Serwis IGN, w trosce o użytkowników postanowił porównać wersję z PS3, za którą odpowiadało studio Crystal Dynamics z edycją na PS4 od deweloperów z firmy United Front Games (LittleBigPlanet, Sleeping Dogs). Z efektami ich pracy zapoznać się możecie poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=7NUX2rG_u8w

Na pierwszy plan wybija się praktycznie zupełnie zmieniona twarz Lary. Czy ładniejsza to rzecz gustu. Poprawiono również tekstury, zauważalna różnica jest także w roślinności oraz wodzie.

Tytuł dedykowany konsolom PlayStation 4 oraz Xbox One ukarze się w polskiej wersji językowej na PS4, natomiast użytkownicy sprzętu od Microsoftu polskiej lokalizacji doczekają się po oficjalnej premierze konsoli w Polsce.

Źródło: IGN

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...