You are here
Oficjalne grafiki prezentujące Samsunga Galaxy S10 i Galaxy S10+ artykuły News 

Oficjalne grafiki prezentujące Samsunga Galaxy S10 i Galaxy S10+

WinFuture oraz 91Mobiles będące sprawdzonymi źródłami ze świata nowych technologii opublikowały rendery prasowe prezentujące Galaxy S10, oraz Galaxy S10+. Wygląda na to, że Samsung idzie śladami Apple i zamierza ukryć pewien element konstrukcji za pomocą tapety.

Galaxy S10

Wielkimi krokami zbliża się premiera tegorocznego flagowca Samsunga, który pojawi się na rynku w co najmniej trzech odsłonach. Im bliżej do prezentacji urządzenia, tym częstotliwość przecieków z nim związanych nasila się. Dziś poznaliśmy oficjalne grafiki prasowe, które ukazują smartfon w pełnej krasie.

Galaxy S10

Dziura w ekranie ukryta pod tapetą Galaxy S10

Rendery, które załączyłem do wpisu, potwierdzają wcześniejsze doniesienia związane z S10-tką. Kształt konstrukcji o minimalistycznym charakterze oraz pojedyncza lub podwójna „dziura” w ekranie mogą się podobać. Problem w tym, że Samsung próbuje ukryć następcę notcha przy pomocy tapety. Rynek krytykował Apple za podobne działania, dlatego też postępowanie Samsunga nieco mnie zaskoczyło.

Samsung umieści w Galaxy S10 portfel na kryptowaluty

Na temat tytułowego urządzenia wiemy niestety niewiele. W. zasadzie pewniakami są wcięcie ekranowe, obecność Samsung UI, portfel na kryptowaluty oraz wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 2960 x 1440 pikseli. Mówi się także o 6 GB RAM, akumulatorze o pojemności 4000 mAh oraz 128 GB pamięci na dane użytkownika.

Na resztę informacji musimy niestety zaczekać. Obecnego flagowca Samsunga, czyli model Galaxy S9 oraz S9+ możecie kupić w naszym sklepie internetowym Vipelektrogadzet.

Źródło: Android Police, Winfuture

Related posts

Leave a Comment