Oficjalny trailer Assassin’s Creed

Rok 2016 przynosi wiele ciekawych filmów, które pojawiają się na ekranach kin. Wśród nich nie brakuje produkcji opartych na grach wideo. Po filmie Ratchet i Clank przyszła kolei na ekranizację serii mającej rzesze oddanych fanów, czyli Assassin’s Creeda.

Serii Assassin’s Creed nie trzeba przedstawiać. Dziewięć głównych gier i cała masa dodatków to tylko część produktów, gdzie spotkać możemy płatnych zabójców – warto wspomnieć również o nowelach, książkach czy komiksach. Powstanie filmu kinowego było więc kwestią czasu, ale należy wspomnieć, że nie jest to pierwsza tego typu produkcja, która korzysta za świata Assassin’s Creed. Miłośnicy serii mogli zapoznać się z Assassin’s Creed: Lineage, czyli krótkim, 36 minutowym prequelem do Assassin’s Creed II. Pojawiły się również dwa filmiki animowane: Assassin’s Creed: Ascendence oraz Assassin’s Creed: Embers.

Mający wejść do kin film opowiada o losach barmana Calluma Lyncha, którego pojmuje tajna organizacja i wysyła go w podróż w czasie, gdzie nabywa wspomnienia swojego przodka, XV-wiecznego hiszpańskiego mordercy Aguilara de Agaroboro. Rozpoczyna on poszukiwania potężnych i niebezpiecznych artefaktów. Jednocześnie z przeżywaniem wspomnień swojego przodka, Callum Lynch nabiera umiejętności niezbędnych w walce z templariuszami.

http://www.youtube.com/watch?v=gfJVoF5ko1Y

W rolę Calluma Lyncha/Aguilara de Agaroboro wcielił się Michael Fassbender, aktor znany m.in. z roli Magneto w X-Men: First Class, X-Men: Days of Future Past, Franka w filmie Frank i Davida w produkcji Prometheus. Informacje o filmie mówiły o innych, głośnych nazwiskach, ale w ostateczności nie znalazły się one w obsadzie Assassin’s Creed, co nie zmienia faktu, że twórcy filmów lubią zaskakiwać fanów na ostatnią chwilę. Za reżyserię odpowiedzialny jest Justin Kurzel (Snowtown, Mackbeth), zaś polska premiera filmu ma się odbyć  6 stycznia 2017 roku. Na świecie Assassin’s Creed będzie można obejrzeć już 21 grudnia 2016 roku. 

 

_____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...