Techland Digital Dragons 2016 slide

[Digital Dragons 2016] Wykłady, panele dyskusyjne oraz stanowisko Dev Space – Techland zaprasza do Krakowa

Już w przyszłym tygodniu startuje kolejna edycja konferencji „Digital Dragons”. Firma Techland zaprasza dziennikarzy, twórców oraz pracowników branży gier do odwiedzenia w dniach 16-17 maja stolicy Małopolski.

Techland Digital Dragons 2016 slide

W dniach 16-17 maja tego roku Kraków po raz kolejny stanie się światową stolicą branży gamedevu. Na początku przyszłego tygodnia startuje jubileuszowa, już piąta edycja „Digital Dragons” – największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji biznesowej dla twórców gier. Z tej okazji „Techland” zaprasza na wspólne spotkania, które będą towarzyszyć krakowskiej imprezie.

Wisienką na torcie atrakcji, które przygotowała dla uczestników wydarzenia wrocławska firma, będą dwa panele dyskusyjne z udziałem Pawła Marchewki, prezesa „Techlandu”:

  • „GameINN i co dalej?” (16 maja, godzina 12:00) – jego prelegentami będą także minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin oraz Leszek Grabarczyk z „Narodowego Centrum Badań i Rozwoju”;
  • „Polish Game Industry Panel” (17 maja, godzina 13:30) – z udziałem szefów największych studiów deweloperskich w Polsce.

To oczywiście nie wszystko, co będzie można zobaczyć podczas eventu. Kilka chwil można zarezerwować na wykłady tematyczne prowadzone przez osoby, które współtworzyły grę „Dying Light”:

  • Tomasza Smektałę (producent i lead designer);
  • Małgorzatę Mitręgę (producer);
  • Szymona Urbana (lead level artist);
  • Bartosza Kulona (senior game programmer).  

Pełna rozpiska prelekcji dostępna poniżej:

Techland Digital Dragons 2016 Screen

Podczas trwania imprezy warto również odwiedzić „Dev Space by Techland” – specjalną przestrzeń przygotowaną z myślą o wymianie gamedevowej wiedzy i doświadczeń. „Dev Space”, który ma być otwarty przez cały czas trwania „Digital Dragons”, będzie zlokalizowany na głównym dziedzińcu „Starej Zajezdni”.

Wydarzenie:

Co: Digital Dragons 2016 – Konferencja branży gier wideo;

Gdzie: ul. Świętego Wawrzyńca 12, 31-060 Kraków, „Stara Zajezdnia” („The Old Depot”);

Kiedy: 16-17 maja 2016 r.

Więcej informacji o „Digital Dragons 2016” znaleźć można tutaj oraz na oficjalnej stronie wydarzenia.

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...